150TL TWS kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan F16C
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 380

F16C

Decapat
Makaleler
2
Bütçem 150TL ve civarı biraz daha çıkabilirim. Kablosuz kulaklık bakıyorum kendime. Haylou GT1 kullanmıştım memnundum ondan daha iyi ürünler olması güzel olur. Teşekkürler.

T19 sipariş ettim, fiyatına göre çok iyi ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

T19 sipariş ettim, fiyatına göre çok iyi ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
QCY t7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bütçemi o kadar çıkaramayabilirim.

QCY t7 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bütçemi o kadar çıkaramayabilirim.
Hocam Enes Özen'in bu videosunu izleyebilirsiniz. Kulaklıklar hakkında cidden tarafız yorum yapabilen, gerekli testlerin hepsini yapabilen sayılı insanlardan.

Hocam Enes Özen'in bu videosunu izleyebilirsiniz. Kulaklıklar hakkında cidden tarafız yorum yapabilen, gerekli testlerin hepsini yapabilen sayılı insanlardan.
Silikonsuz kulaklık kullanmak istediğim için T7'yi seçtim. Fiyatı da uygundu. Elime ulaşınca konuyu düzenlerim veya yeni konu açarım artık. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı