150TL’ye Okul için sırt çantası önerisi

Bende şundan var. 2 ay önce 160 TL civarına almıştım, biraz pahalanmış. 2 büyük fermuarlı gözü, 1 tane de önde 2 adet 0.5 L pet şişe girecek büyüklükte fermuarlı gözü var. Kitap, defter rahat sığar içine. Bütçeni aşıyor ama aklında bulunsun yine de.

3-STRİPES POWER MEDİUM SIRT ÇANTASI

Bende şundan var. 2 ay önce 160 TL civarına almıştım, biraz pahalanmış. 2 büyük fermuarlı gözü, 1 tane de önde 2 adet 0.5 L pet şişe girecek büyüklükte fermuarlı gözü var. Kitap, defter rahat sığar içine. Bütçeni aşıyor ama aklında bulunsun yine de.

3-STRİPES POWER MEDİUM SIRT ÇANTASI
Öneriniz için teşekkürler. Görünüşü hoş gelmedi bana. Fiyatı da tuzlu zaten benim için 🙂
Aklımdaki çanta;
  • Chelsea FC Stadium Futbol Sırt Çantası. Nike.com TR

Son düzenleme:
Bu çanta da vardı aklımda. Fakat gördüğüm bir fotoğrafında naylon gibi duruyordu. O yüzden soğudum.
Fotoğraf şu;
82294378-0807-42B1-B6A1-A30C5C659842.jpeg

Bu çanta da vardı aklımda. Fakat gördüğüm bir fotoğrafında naylon gibi duruyordu. O yüzden soğudum.
Fotoğraf şu;
Eki Görüntüle 339685
%100 polyester yazıyor naylon gibi bir şey. Fakat şu dikkatimi çekti Nike'ın 1000TL lik çantalarında da %100 naylon kullanılıyor. Çantada kullanılan kumaş seni çok etkilemez diye düşünüyorum. Sonuçta kıyafet değil üstüne giymiyorsun.

%100 polyester yazıyor naylon gibi bir şey. Fakat şu dikkatimi çekti Nike'ın 1000TL lik çantalarında da %100 naylon kullanılıyor. Çantada kullanılan kumaş seni çok etkilemez diye düşünüyorum. Sonuçta kıyafet değil üstüne giymiyorsun.
Beni görünüşü etkiyor açıkçası 🙂 Dışarıdan bakınca naylon gibi görününce hoşuma gitmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı