Çözüldü 15ACH6 5800H çözünürlüğü nasıl 4K yapılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Selam, 15ACH6 5800H 3060 laptopumda bir sebepten ötürü kısa bir süreliğine çözünürlüğü 4K yapmam gerekiyor. NVIDIA DSR laptoplarda çalışmıyormuş, AMD ayarlarında da özel ekran çözünürlüğü seçemiyorum. Harici ekrana bağlamadan bu sorunu aşabilir miyim?

Ekleme: Custom Resolution Utility adında bir program buldum, bu program vasıtasıyla 4K 60 Hz yapsam panele zarar verir miyim?

Ekleme 2: 4K 60 Hz yaptığım zaman ekrana görüntü bile gelmiyor. Bana sanal makine veya herhangi bir şekilde ekranı 4K gösteren bir yöntem lazım. Konu güncel.

Son düzenleme:
AMD Software꞉ Adrenalin Edition ----> Ayarlar ---> Ekran ---> Virtual Super Resulation bu ayarı açınca Windows ayarlardan çözünürlüğü değiştir.

AMD Software꞉ Adrenalin Edition ----> Ayarlar ---> Ekran ---> Virtual Super Resulation bu ayarı açınca Windows ayarlardan çözünürlüğü değiştir.
Bende o ayar gözükmüyor:
1675159484459.png

Güncel arkadaşlar güncel, sürekli öne çıkarıyorum. Ekranı öyle ya da böyle 4k yapıp bir programdan SS almam lazım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı