15K sistem toplama

Kaan D

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öğrenciyim 2.5 yıldır part time işlerde biriktirdiğim parayla bir sistem toplamak veya hazır sistem almak istiyorum. Çok zorlandığım için almışken en iyisini almak istiyorum. Oyun odaklı, beni uzun yıllar idare edebilecek bir sistem. Yardımcı olursanız çok sevinirim simdi den teşekkürler. (Monitörüm var)

Arkadaşlar merhaba öğrenciyim 2.5 yıldır part time işlerde biriktirdiğim parayla bir sistem toplamak veya hazır sistem almak istiyorum. Çok zorlandığım için almışken en iyisini almak istiyorum. Oyun odaklı, beni uzun yıllar idare edebilecek bir sistem. Yardımcı olursanız çok sevinirim simdiden teşekkürler. (monitörüm var)

Bence alınmaz. Size tavsiyem az sonra önereceğim sistemi kurabilirseniz kurun derim. Yoksa hazır sistem fiyatları uçmuş.

Arkadaşlar merhaba öğrenciyim 2.5 yıldır part time işlerde biriktirdiğim parayla bir sistem toplamak veya hazır sistem almak istiyorum. Çok zorlandığım için almışken en iyisini almak istiyorum. Oyun odaklı, beni uzun yıllar idare edebilecek bir sistem. Yardımcı olursanız çok sevinirim simdi den teşekkürler. (Monitörüm var)
Eskiden olsa en iyisi alınırdı o bütçe ile ama, şimdi ancak giriş veya orta seviye bilgisayar alınabiliniyor.

Son düzenleme:
Sıfır ürün almak şuan çok zor hocam ama istersen 2. ellere bi göz gezdir garantili ürünleri incelemeni tavsiye ederim.

Sıfır ürün almak şuan çok zor hocam ama istersen 2. ellere bi göz gezdir garantili ürünleri incelemeni tavsiye ederim.
Hazır almışken 0 almak istiyorum oyun performans odaklı ondan dolayı
Bu bütçede şu an en fazla bu oluyor maalesef geçen ay RTX 3060 sistem satılıyordu bu fiyatlara :(.
teşekkürler böyle sistemleri araştırıyorum şuan indirimli bir sistem yakalayabilirsem iyi olucak gibi duruyor
Eski dediğimiz de 1-2 ay öncesi. Bu bütçeye 6600 XT - 3060 Ti sistemler havada kapılıyordu.
Malesef param yoktu elimden geldiği kadar

Bence alınmaz. Size tavsiyem az sonra önereceğim sistemi kurabilirseniz kurun derim. Yoksa hazır sistem fiyatları uçmuş.
Keşke link atmasaydınız hocam o ne öyle :D

Anladım sıfır almak her zaman mantıklı hocamda bende sıfır alayım diye düşünüyordum bütçem yetmeyince 2-3 aylık cihaz bakmaya başladım o şekilde aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı