16,000 TL 17,3 dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
16000
Yurt dışından alma klavyesi fişi falan gereksiz sıkıntı.
Bu ürün yeni kasa. Isınma ve donanım sorunlarını bu kasa ile hallettiler. Çıktığı zamandan beri sorunsuz kullanan çok tanıdığım ve forum kullanıcısı var. Stokları zaten tüketmişler. Stok yenilendiği zaman bütçeniz ile özelleştirme yapılarak çok çok iyi bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.
Benim de takip ettiğim bir model bu . Ancak Monsterla ilgili beğeni de çok şikayet de ..

Newegg'in ürün sorunsuz teslim edilene kadar parayı satıcının hesabına geçirmeme gibi bir garantisi yok sanırım. Beni de düşündüren bu üstat..
Ondan yırtsanız dahi ardından oluşan sorunlarda da sıkıntılı hocam. Örnek veriyorum laptop elinize ulaştı açtınız baktınız aa bir yerinde bir şey var. Satıcı newegg olmadığı için olayınızı newegg ile değil satıcı ile hallediyorsunuz bu yüzden direk iade almak yerine servise gönderip bir ton ugraş vs. yaşıyorsunuz ki ne olacağı da belirsiz. Bu yüzden newegg tarafından satılan ürün varsa onlara yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Isınma olduğunu söylemedim. Sadece 14 bine bence ASUS veya MSI tarzı daha iyi yakışır. Kesinlikle Monster'dan nefret etmiyorum bazı modellerini tavsiye de ediyorum. Ama bu fiyata bence MSI daha mantıklı.

Sizi etiketlemedim ve size bir şey söylemedim. Üzerinize alınacağınız veya sizinle muhatap olduğumu düşüneceğiniz bir durum yok. Konu sahibine öneride bulundum.

Ondan yırtsanız dahi ardından oluşan sorunlarda da sıkıntılı hocam. Örnek veriyorum laptop elinize ulaştı açtınız baktınız aa bir yerinde bir şey var. Satıcı newegg olmadığı için olayınızı newegg ile değil satıcı ile hallediyorsunuz bu yüzden direk iade almak yerine servise gönderip bir ton ugraş vs. yaşıyorsunuz ki ne olacağı da belirsiz. Bu yüzden newegg tarafından satılan ürün varsa onlara yönelmeniz daha iyi olacaktır.
Newegg sorun halinde ürüne sahip çıkıyor mu ? yani ürün iadesi kabülü ve para iadesi konusunda..Tecrübeniz oldu mu bu firmayla?

Newegg sorun halinde ürüne sahip çıkıyor mu ? yani ürün iadesi kabülü ve para iadesi konusunda..Tecrübeniz oldu mu bu firmayla?
Satıcısı newegg olduğunda sahip çıkıyor hocam çok ilgililer ne iade'de ne de alırken sorun yaşadım. Dediğim gibi satıcısı newegg olanlar için geçerli bu.

Dostlar, görüş ve yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Şu durumda iki durumdan birini biraz daha bekleyip tercih edeceğim gibi gözüküyor.
1- Newegg satıcılı olan uygun 17,3 " dizüstlerini kısa bir süre daha takip etmek,
2- Monster Tulpar T7 V22.1 17.3" ün stok ve fiyatını takip etmek.

Tulpar T7 V22.1

Geri
Yukarı