16.000 TL bütçeli sistem tavsiyesi

Yuudey

Decapat
Herkese selamlar bir PC toplayacağım 16k bütçem var.
240 Hz bir monitör ile kullanacağım.
PC'den beklentim şu tüm Online tabanlı olmayan oyunları 1080p Ultra'da 60FPS-60Hz'den aşağı düşürmemek.
Ve tüm Online rekabetçi oyunlar CS:GO Valorant LoL vs gibi oyunlarda da monitörün hakkını verip 240FPS'den düşmeyecek. Ve sıcaklığa çok fazla takıntılıyım sistem dibine kadar da zorlansa CPU ve GPU sıcaklıklarımı Max 70 derece görmek beni mutlu eder bu fiyata bu isteklerimi sorunsuz karşılayabilecek bir sistem öneriniz var mı? Şimdiden herkese teşekkürler.

NOT:AMD İŞLEMCİ NVİDİA EKRAN KARTLI BİR PC DÜŞÜNÜYORUM.
ULTIMA-3060 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Bu nasıldır acaba yorum yapabilir misiniz?

Son düzenleme:
Monitör bütçeye dahil değilse:
Dahil ise;

Dahil ise;
Monitör dahil değil bütçeme ilk attığınız pc güzele benziyor teşekkür ederim.
Amd ekran kartı istemiyorum maalesef yazılımı sorumlu diye duydum Nvidia ya kıyasla yine de teşekkürler.
Amd ekran kartı düşünmüyorum yine de teşekkürler.

Herkese selamlar bir PC toplayacağım 16k bütçem var.
240 Hz bir monitör ile kullanacağım.
PC'den beklentim şu tüm Online tabanlı olmayan oyunları 1080p Ultra'da 60FPS-60Hz'den aşağı düşürmemek.
Ve tüm Online rekabetçi oyunlar CS:GO Valorant LoL vs gibi oyunlarda da monitörün hakkını verip 240FPS'den düşmeyecek. Ve sıcaklığa çok fazla takıntılıyım sistem dibine kadar da zorlansa CPU ve GPU sıcaklıklarımı Max 70 derece görmek beni mutlu eder bu fiyata bu isteklerimi sorunsuz karşılayabilecek bir sistem öneriniz var mı? Şimdiden herkese teşekkürler.

Not: AMD işlemci NVIDIA ekran kartlı bir PC düşünüyorum.
ULTIMA-3060 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu nasıldır acaba yorum yapabilir misiniz?

Sistem topladın mı kardeşim. Bende de 240 Hz monitör var. OC ile 280 oluyor. 1080p de PUBG CoD gibi oyunlarda 280Hz farkını hissettirebilecek sistem arıyorum.
Dahil ise;

1080p için mi bu hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı