16.000 TL Gaming laptop önerisi

Ben 2.nin RTX 2060'lı modelini kullanıyorum. Bilgisayardan memnunum tek sıkıntısı fan sesi biraz fazla geliyor. Ama ben bu bilgisayarlar arasından Msı alırdım. Msı kasa kalitesi ve soğutma açısından çok iyi ama 2060 var. 2070 olsun diyorsan 2.yi öneririm.

Ben 2.nin RTX 2060'lı modelini kullanıyorum. Bilgisayardan memnunum tek sıkıntısı fan sesi biraz fazla geliyor. Ama ben bu bilgisayarlar arasından MSI alırdım. MSI kasa kalitesi ve soğutma açısından çok iyi ama 2060 var. 2070 olsun diyorsan 2.yi öneririm.

Hocam ince mi, ağır mı, taşınabilir mi?

Bütçe arttırılırsa bu da olabilir. Abartı bir şekilde 32 GB RAM ve 2070 Max-Q konmuş. Ama bence @20 Percent'ın önerdiği sistem de olabilir. Çok güzel duruyor.

Bunun yüzünden alınmaz, bildiğim kadarıyla Max-Q'lar normallere göre daha güçsüz kalıyor. Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe arttırılırsa bu da olabilir. Abartı bir şekilde 32 GB RAM ve 2070 Max-Q konmuş. Ama bence @20 Percent'ın önerdiği sistem de olabilir. Çok güzel duruyor.

Hocam benim PC'im var Allah'a şükür bayağı da sağlam. Ben yazları 3 ay şehir dışındayım bu yüzden alıyorum.
Ek olarak Max-Q kartlar pek sağlıklı değil. Isınmayı tetikleyebilirler.

Geri
Yukarı