16.000 TL Gaming laptop önerisi

T7 25.1 alın. Omen ve Legion'dan çok daha iyi. Aynı segmentte bile değiller.

Hangi bakımdan daha iyi hocam 25.1 açıklar mısın?
V25.1 daha iyi hocam.

Hangi bakımdan daha iyi CPU sicakligimi oyun performansimi ekran boyutu mu ekran boyutu benim için önemsiz 25.1 odun gibi çünkü kullanişsiz ben CPU sıcaklığı ve oyun performansına bakiyorum sadece usta.

Hangi bakımdan daha iyi hocam 25.1 açıklar mısın?

Hangi bakımdan daha iyi CPU sicakligimi oyun performansimi ekran boyutu mu ekran boyutu benim için önemsiz 25.1 odun gibi çünkü kullanişsiz ben CPU sıcaklığı ve oyun performansına bakiyorum sadece usta.
Laptopta görebileceğiniz en iyi soğutmalardan birini kullanıyor, MUX + RTX 3060 130W, alüminyum kasa, SS klavye.

1-çok kaliteli bir MSI kasasına sahip.
2-ısınma gibi bir derdi yok.
3-130W 3060 kullanıyor.
4-11800h oyun açısından düşününce tam bir canavar.

Bence yeterli.

Hocam Lenovo'nun 3060LISI da 130 Watt R7 5800H işlemci ve 6 saat batarya kullanım sunuyor Monster'in bataryası iyi değil sanirsam ve kullanım bakımından çok ağır 25.1 taşıma bakımından kullanissiz.
Laptopta görebileceğiniz en iyi soğutmalardan birini kullanıyor, MUX + RTX 3060 130W, alüminyum kasa, SS klavye.

Lenovo da da 3060 130 Watt mu Switch var hocam soğutmasınada iyi diyorlar ben 25.1'in Lenovo'dan artısini merak ediyorum.

Lenovo da da 3060 130 Watt mu Switch var hocam soğutmasınada iyi diyorlar ben 25.1'in Lenovo'dan artısini merak ediyorum.
Soğutması ve kasa kalitesi. Ayırca Lenovo' un AMD modellerinde bulunan yavaş RAM' ler yok. 3060' ı tam performans kullanırsınız. Batarya olarak daha iyi üstelik. Yine de Legion 5 nispeten daha taşınabilir.

Soğutması ve kasa kalitesi. Ayırca Lenovo'un AMD modellerinde bulunan yavaş RAM'ler yok. 3060'ı tam performans kullanırsınız. Batarya olarak daha iyi üstelik. Yine de Legion 5 nispeten daha taşınabilir.

Hocam ama 25.1 de eskiden birinci SSD yuvasında özelleştirme yapabiliyorduk şu anda neden yapamıyoruz birinciye 512 SSD sabit değişmiyor 2.ciye ekleme yapılabiliyor şu anda.

Almışken 1 TB almak istiyorum hocam bir daha bir daha uğraşamam servise yakın değilim çünkü bir SSD takmak için 2 hafta cihazimi serviste bırakamam önceden değiştirebilirken simdi neden değiştiremiyoruz onu merak ettim.
Stok bitti 1 içinde ondan, 2. slota 512GB Samsung takabilirsiniz. Ben oyun için fark istiyorum yazmıştınız ama hala 5800H diyorsunuz. 11800H mobil işlemcilerde oyun için en üst seviye şu an. V25.1 MUX Switche sahip. 17.3 olması siz ne kadar dezavantaj desenizde aslında büyük bir avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı