16.000 TL Gaming laptop önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
16.000 TL

663803

Kilopat
Dün bu konuyu açmıştım ve sonrasında laptop almaktan vazgeçmiştim. Şu an 1 senelik kendim için, sonrasında ailemin kullanacağı bir laptop alacağız. Sonrasında ileriki zamanlarda ben kendime masaüstü alacağım. Bütçe maksimum 16.000 TL. Ben şu an araştırmaya başladım ve bu laptopu buldum fakat 8 GB RAM'i olduğundan dolayı vazgeçtim. 16 GB RAM'e sahip bir laptop istiyorum. Monster istemiyorum. Çünkü, konularını okudum ve yazılımlarının sıkıntılı olduğunu gördüm. Onunla uğraşmak istemiyorum bu yüzden. @messinicocugu, hocam öneriniz var da sizden de öneri almak isterim.

IdeaPad'i alıp RAM ekleyin.

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç FHD, Intel Core i5-11300H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3050TI 4GB, FreeDOS, 82K100CSTX Amazon.com.tr

IdeaPad'i alıp RAM ekleyin.
Hocam normalde eklerim fakat sonrasında ailem kullanacağı için içini vs. şu an açamam. Hem RAM'de aldıramam ekstradan.

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6 inç FHD, Intel Core i5-11300H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3050TI 4GB, FreeDOS, 82K100CSTX Amazon.com.tr
Bunun üstteki 5600H ile farkı nedir? Aynı performansı verir mi hocam?

İsteklerine göre bu laptopa bakabilirsin:

Hocam normalde eklerim fakat sonrasında ailem kullanacağı için içini vs. şu an açamam. Hem RAM'de aldıramam ekstradan.

Bunun üstteki 5600H ile farkı nedir? Aynı performansı verir mi hocam?

11300h 5600H'tan bayağı geride ama 16 GB istediğin için almak zorundasın.

Bu ikisi arasından hangisi tercih edilmeli o zaman? @messinicocugu @Artoria Pendragon

Nitro'da güzel seçenekte hocam tek Kanal olması arkadaşa sıkıntı cikarmazmi.

Bu ikisi arasından hangisi tercih edilmeli o zaman? @messinicocugu @Artoria Pendragon

İşlemci olarak Acer tarafı daha iyi ama ekleme yapamayacağınız için Ideapad daha iyi performans sunacaktır ekran kartı tarafindada önde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı