16.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
16.000

ExclusiveeN

Kilopat
Merhaba, 16.000 TL bandında Gaming laptop arıyorum. Sanırsam bu fiyat bandında RTX3050 ve RTX3050 Ti'lı modeller var. Benim için kasanın sağlam olması ve fanlarının mümkün olduğunca az ses çıkarması önemli. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence bu Intel Core işlemciye sahip i5 11400h ı bütçenizi çok az aşarak alabilirsiniz ve Monster çanta bedavaya geliyor.

Sakin bulasma kapok Clevo izloy Clevo'ya onun yerine bunu tercih et Monster kronik sorunlarla dolu bir laptop

Sakin bulasma kapok Clevo izloy Clevo'ya onun yerine bunu tercih et Monster kronik sorunlarla dolu bir laptop
Önceki bilgisayarım Monster'dı. Genel olarak işimi görse de, bilhassa fan sesi beni aşırı rahatsız etti ve sattım. @Artoria Pendragon hocamın tavsiye ettiği bilgisayar güzele benziyor, sanırsam ileride 8 gb ilave ram ile uzun süre kullanabilirim gibi. @tomhardy2022 hocam sizin tavsiyeniz de fiyat anlamında çok iyi ama Acer ile ilgili çok ısındığını duydum ondan dolayı kararsız kaldım. Sizce HP'ye alternatif olarak bu modeller iyi mi? @Artoria Pendragon @tomhardy2022

Lenovo olabilir. ASUS ROG STRIX'den uzak dur. Acer ben kullanıyorum öyle bir isinma sorunu yok sehir efsanesi Aspire 7 serisi gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı