16.000 TL laptop önerisi

deGGa

Kilopat
Üniversiteye geçmemden dolayı laptop almayı düşünüyorum. Elektrik elektronik veya bilgisayar mühendisliğinde kullanacağım. Benim için önemli olan pil ömrü çok uzun olmasa bile idare edecek seviyede olsun. Hikayeli çok üst düzey grafikli oyunlar oynamıyorum daha çok CS:GO veya FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversiteye geçmemden dolayı laptop almayı düşünüyorum. Elektrik elektronik veya bilgisayar mühendisliğinde kullanacağım. Benim için önemli olan pil ömrü çok uzun olmasa bile idare edecek seviyede olsun. Hikayeli çok üst düzey grafikli oyunlar oynamıyorum daha çok CS:GO veya FIFA tarzı oyunlar oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Abra A5 V17.2 15,6" Oyun Bilgisayarı

Clevo kasa alinmaz kesinlikle. Tasinabilirlik ve pil ömrü için zeyphrus güzel olur hocam direkt performans isterseniz Lenovo.

Vallahi Lenovo'yu kucağımdan kaldırıma düşürdüm, kaldırıp elimle tozunu sildim, yoluma baktım. 3310 gibi kasa yapısı var. Donanımlar zaten fix artık. Dediğiniz gibi, tercihim hep Lenovo'dan yana oldu. Düşünen herkese de öneririm.

Monster Abra A5 v17.3 kullanıyorum, yanlışlıkla üstüne oturmama rağmen çalışıyor ama Lenovo'ya geçmeyi düşünüyorum, görünüş açısından daha hoş geliyor gözüme.

Monster Abra A5 v17.3 kullanıyorum, yanlışlıkla üstüne oturmama rağmen çalışıyor ama Lenovo'ya geçmeyi düşünüyorum, görünüş açısından daha hoş geliyor gözüme.

Vallahi şanslısınız o zaman hocam. Laptopun ekranını açarken menteşelerini avcuna alan arkadaşlarım oldu.

Lenovo yakın arkadaşımda var. Evet kasası baya sağlam fakat çok ısınıyor ve çok kalın. Asus'u tercih edeceğim gibi. Bir sorum daha olacak 3050 ile 3050 Ti arasındaki ortlama 3.000 TL farka değer mi? Yoksa o farka SSD + Ram eklemesi daha mı mantıklı olur?

Lenovo yakın arkadaşımda var. Evet kasası bayağı sağlam fakat çok ısınıyor ve çok kalın. ASUS'u tercih edeceğim gibi. Bir sorum daha olacak 3050 ile 3050 Ti arasındaki ortlama 3.000 TL farka değer mi? Yoksa o farka SSD + RAM eklemesi daha mı mantıklı olur?

SSD + RAM daha mantıklı olur hocam. 1000'li serilerde fark büyüktü de 3000 seride öyle aman aman büyük bi fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı