16.000 TL RTX 30'lu laptop önerisi

enseri

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Zamanımın büyük çoğunluğunu oyun oynayarak geçireceğim, güçlü bir laptop satın almak istiyorum.
Bütçem maksimum 16 bin TL. 200-300 TL oynayabilir. İçinde RTX 30 serisi bir ekran kartı olması benim için önemli olacaktır.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba.
Zamanımın büyük çoğunluğunu oyun oynayarak geçireceğim, güçlü bir laptop satın almak istiyorum.
Bütçem maksimum 16 bin TL. 200-300 TL oynayabilir. İçinde RTX 30 serisi bir ekran kartı olması benim için önemli olacaktır.

Bu fiyatta tek.

Merhaba.

Yurt dışı alabilirim derseniz güzel laptop. Satış sonrası destek güzel bildiğim kadarıyla.

Yurt dışı alabilirim derseniz güzel laptop. Satış sonrası destek güzel bildiğim kadarıyla.
Arkadaşın önerdiği bilgisayarı öneriyorum.

Merhaba.

Hocam belki bu fiyata masaüstü bilgisayar toplayın laptoptan 4 kat daha iyi olur Ryzen9'lu RTX 3070 ekran kartı bile alabilirsiniz. Tabi sizin kararınız. Bir de zamanızın çoğu oyun oynucam diyorsunuz. Masaüstünde ısınma olmaz laptop 1-2 tane fan var yani çok ısınır. Ve masaüstü toplarsanız istediğiğn oyunları ultra çözünürlükte oynarsınız

Hocam belki bu fiyata masaüstü bilgisayar toplayın laptoptan 4 kat daha iyi olur Ryzen9'lu RTX 3070 ekran kartı bile alabilirsiniz. Tabi sizin kararınız
Arkadaş laptop istiyorsa laptop önereceksiniz artık anlayın şunu.
Ayrıca yurtdışından alabilme şansınız varsa oradan alabilirsiniz seçenekleriniz daha bol olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı