16.000 TL RTX 30'lu laptop önerisi

Pardon hocam görmemişim böyle körü körüne masaüstünü savunanlar olduğu için sizi de onlardan zannettim. Kusura bakmayın.

Ben onlardan değilim bende laptop almıştım keşke almasaydım diyorum 4000TL'ye çok kötü laptop aldım masaüstü alsaydım güzel bir sistemim olurdu. Benim tek istediğim böyle kişilerin mağdur olmaması bakın önerdikelriniz i7 falan ama masaüstüne bakın. Laptopun pahalı olmasının nedeni taşınabiir olması kuzenimde aldı laptop Monster hiç ama hiç memnum kalmadı 6000TL'ye aldı masaüstü alsaydı daha iyi olurdu.

Ben onlardan değilim bende laptop almıştım keşke almasaydım diyorum 4000TL'ye çok kötü laptop aldım masaüstü alsaydım güzel bir sistemim olurdu. Benim tek istediğim böyle kişilerin mağdur olmaması bakın önerdikelriniz i7 falan ama masaüstüne bakın. Laptopun pahalı olmasının nedeni taşınabiir olması kuzenimde aldı laptop Monster hiç ama hiç memnum kalmadı 6000TL'ye aldı masaüstü alsaydı daha iyi olurdu.
Laptop ihtiyaç için alınır arkadaşın taşıması gerekiyor ki Laptop istiyor ayrıca Laptop iyi seçilir ise gayet memnun kalınır.

Hocam şu devirde laptop daha mantıklı 16 bine alacağı masaüstü de çok sağlam olmaz.

Hocam haklısınız, tabiki masaüstü laptoplara göre çok daha avantajlı fakat laptopların asıl avantajı zaten taşınabilirliği. Ben de bir laptop kullanıcısıyım çünkü bilgisayarımı başka yerlere taşımam gerekiyor o yüzdende laptop aldım. Evet benimde hayalim güzel bir masaüstü toplamak fakat piyasanın durumu buna el vermiyor. Bu arada 6000 Tl'ye satılan Monster'lar çok iyi değil, farklı bir model alsaydı daha memnun kalabilirdi.

Hocam haklısınız, tabii ki masaüstü laptoplara göre çok daha avantajlı fakat laptopların asıl avantajı zaten taşınabilirliği. Ben de bir laptop kullanıcısıyım çünkü bilgisayarımı başka yerlere taşımam gerekiyor o yüzden de laptop aldım. Evet benim de hayalim güzel bir masaüstü toplamak fakat piyasanın durumu buna el vermiyor. Bu arada 6000 TL'ye satılan Monster'lar çok iyi değil, farklı bir model alsaydı daha memnun kalabilirdi.

Hocam eğer laptop alacaksanız çok iyi yanları var aman sakın acele davanmayın acele işe şeytan karışır tabii laptop diğerlerine göre avantajları var dez avantajları var.
Hocam şu devirde laptop daha mantıklı 16 bine alacağı masaüstü de çok sağlam olmaz.
Evet malesef bu devirde bilgisayar zor toplanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı