16.000 TL sistem önerisi

Bütçe
16000

Aliskrk1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Geçen konu açıp sormuştum 3000 serisini bekle demişti herkes. Ancak dolar kuru malum, bu sebepten ötürü Intel-NVIDIA ikilisinden oluşan monitör dahil bir öneri yaparsanız çok sevinirim.

Doğru demişler. Bütçe gayet iyi. 3000 serisine fersah fersah yeteceğini düşünüyorum. Dolar arta bile RTX 30 serisinin eli kulağında olduğu için o kadar da artmayabilir yani. :)

Doğru demişler. Bütçe gayet iyi. 3000 serisine fersah fersah yeteceğini düşünüyorum. Dolar arta bile RTX 30 serisinin eli kulağında olduğu için o kadar da artmayabilir yani. :)
3070 ay sonuna ertelendi hocam. Bütün ümidim oydu. Çıktı çıkacak diye seviniyordum ancak ertelemeyi duyduğumdan beri ağlıyorum. 😄
Ryzen 5000 ile 3000 serisini beklemezsen yazık edersin parana nekadar yükselsede dolar kuru.
Intel tabanlı sistem kuracağım.

Paranızı dolara çevirip yeni serileri bekleyin. Bu sayede paranız değer kaybetmez.
Kullandığım laptopa iade onayı çıktı hocam. Aldığım yerde bakiye açılmış oldu. O firma üzerinden alışverişimi yapacağım için böyle bir şansım yok.
Hocam parası yerinde durmaz, değer kazanır hatta.
@Kaspersky Kullanıcısı Hocam merhabalar. Gün geldi çattı, ürünler çıktı. Toplamanın vakti gelmiş midir? 😀(Firma dolar olarak bakiye açmış bundan dolayı bir zararım olmadı Allahtan.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı