16.000 TL sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
16000

Richtofen

Hectopat
Daha fazla  
An itibari ile eski bilgisayarım ölmüş durumda. Oyun oynamaya düşkün biriyim ve sağlam bir sistem istiyorum. Bütçem 16.000 lira, yakın tarihte ihtiyacım var. Önerilerinize aç bir durumdayım :) Bu ay -belki hafta- içinde almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Veya:

Veya:
Üstteki kesinlikle daha iyi. Diğerine bakılmamalı o varken.

Veya:
İlk sistem kesinlike tokatlar ama DLSS ve RTX teknolojisi olsun istiyorsanız 2. sisteme de bakabilirisiniz.

Veya:
Alttaki sistemin aynısını sipariş ettim güç kaynağını değiştirmen gerekebilir. Ben forumdaki arkadaşların ve kendi araştırmalarımın da sayesinde XPG Core Reactor Güç kaynağını sipariş ettim. Gerçekten memnun kalacağın bir ürün. Üstüne kalan paraylada kendine güzel bir monitör ya da sistemine kaliteli bir kule tipi soğutucu takabilirsin.
İlk sistem kesinlike tokatlar ama DLSS ve RTX teknolojisi olsun istiyorsanız 2. sisteme de bakabilirisiniz.
2 sistem arasındaki fps farkı çoğu oyunda 20 yi aşmayacaktır.

Alttaki sistemin aynısını sipariş ettim güç kaynağını değiştirmen gerekebilir. Ben forumdaki arkadaşların ve kendi araştırmalarımın da sayesinde XPG Core Reactor Güç kaynağını sipariş ettim. Gerçekten memnun kalacağın bir ürün. Üstüne kalan paraylada kendine güzel bir monitör ya da sistemine kaliteli bir kule tipi soğutucu takabilirsin.

2 sistem arasındaki fps farkı çoğu oyunda 20 yi aşmayacaktır.
Hocam Oyun Oyun aradaki fark%15 den %40 a kadar çıkabiliyor.

Bu ekran kartlarının:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar da işlemcilerin videoları:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kontrol edebilirsiniz aradaki farkı.

Ben bütçesini aşamazsa diye 2. sistemi de önerdim zaten yoksa tabii ki 5600X ve 6700XT ikilisi tek atar.
İlk sistem bariz şekilde daha iyi ama oynayacağı oyunları bilmesi lazım. Aşırı yüksek grafikli oyunlar oynamayacaksa 4k daha fazla para vermesinin gereği olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı