16.000TL sistem önerisi

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Yarın sistem siparişi vereceğim. NVIDIA ve AMD arasında kararsız kaldım. GTA, RRD2, Valorant, God of War gibi oyunları yüksek ayarlarda oynatacak bir sistem lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Oyun için o bütçede AMD daha mantıklı dostum.

AMD ekran kartlı sistem önermiyorum. Driver sorunları var. Aynı zamanda RTX de DLSS var. AMD'de de FSR var diyeceksen FSR RX 6700'den sonrasında başlıyor (6600'de var mı bilmiyorum). En ucuzu 8700 TL'den başlıyor. Aynı zamanda en çok driver sorunun olduğu ekran kartıdır. 8700TL vereceğime Zotac RTX 3060 alırım 7800TL'ye sorunum olmaz (Zotac dedim çünkü soğutma problemi yok). Sisteme geçersek link aşağıda tavsiye ederim 600TL daha koyarsan iyi olur.

AMD ekran kartlı sistem önermiyorum. Driver sorunları var. Aynı zamanda RTX de DLSS var. AMD'de de FSR var diyeceksen FSR RX 6700'den sonrasında başlıyor (6600'de var mı bilmiyorum). En ucuzu 8700 TL'den başlıyor. Aynı zamanda en çok driver sorunun olduğu ekran kartıdır. 8700TL vereceğime Zotac RTX 3060 alırım 7800TL'ye sorunum olmaz (Zotac dedim çünkü soğutma problemi yok). Sisteme geçersek link aşağıda tavsiye ederim 600TL daha koyarsan iyi olur.
Ben yaşamadım bi sıkıntı XT kullanıcısıyım. Üstelik bu bütçede 3060'a düşmek garipmiş.Tİ önersen neyse :D Diğer soruna gelirsek 6 serisinde önerilen sürücünün dışına çıkma yeterli. Binde bir yani artık.

FSR APU'larda bile mevcut. Ben bizzat RX 6600 kullanıyorum. Bu zamana kadar WattMan hatası almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı