16-17 bin TL bütçede Acer Nitro 5 i5 12500H vs HP Victus 16-D1048NT

Bu yaz iki kere Lenovo iade ettim lanet sorunlardan hadi beni geçtim bu aralar insalarda da sorunlar oluşuyor onları görerek konuşalım. Bu yenilenmiş Nitro kasası kalite anlamında daha iyidir. Ayrıca bir daha mümkün değil Lenovo'ya para vermem, sayesinde şimdi bilgisayar alamıyorum.

16-17 bin TL bandında Gaming laptop arıyorum. En guncel oyunları takip etmiyorum. Bannerlord ve PUBG falan oynamak istiyorum. Ama yine de güçlü bir bilgisayar alirsam daha uzun yıllar kullanabilirim diye düşünüyorum.
İki laptop arasında kaldım. Tavsiye verir misiniz?

Acer:

HP:

Varsa alternatiflerinizi ve yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

MUX Switch'li tek model Acer Nitro bunların arasında. Intel Core i5-12500h performans olarak her türlü iyi zaten sadece kasa kalitesine bakmak lazım.

MUX Switch'li tek model Acer Nitro bunların arasında. Intel Core i5-12500h performans olarak her türlü iyi zaten sadece kasa kalitesine bakmak lazım.
Mux switch ne kadar etki eder ?

16-17 bin TL bandında Gaming laptop arıyorum. En guncel oyunları takip etmiyorum. Bannerlord ve PUBG falan oynamak istiyorum. Ama yine de güçlü bir bilgisayar alirsam daha uzun yıllar kullanabilirim diye düşünüyorum.
İki laptop arasında kaldım. Tavsiye verir misiniz?

Acer:

HP:

Varsa alternatiflerinizi ve yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.
Bu laptoplar yerine masaüstü almak istesem nasıl olur. Bu konuda tavsiyelerinizi alabilir miyim. Mesela 3060 ekran kartı olan bir laptop ile 2060 lı bir sistem aynı performansı verir mi

MUX Switch ne kadar etki eder?

Bu laptoplar yerine masaüstü almak istesem nasıl olur? Bu konuda tavsiyelerinizi alabilir miyim? Mesela 3060 ekran kartı olan bir laptop ile 2060'lı bir sistem aynı performansı verir mi?

Performans olarak MUX Switch bariz fark yaratıyor dahili ekran kartını devreden çıkarıp direk harici karttan görüntü almanıza yarıyor. Güçlü bir 12.nesil işlemci ile MUX Switch'li bir cihaz bu fiyat bandında çok iyi bence.

Geri
Yukarı