16-17 bin TL RTX2060-2070-3060'lı laptop önerisi

Bütçe
16000-17000

kadehar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere bir laptop arıyorum. Mümkünse ısınma problemi olmayan ve 17.3 inch olan bir laptop önerebilirseniz çok iyi olur.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere bir laptop arıyorum. Mümkünse ısınma problemi olmayan ve 17.3 inch olan bir laptop önerebilirseniz çok iyi olur.

Bunlara bakabilirsin.
ilk 3ü max q önermem 11.nesil intel 4 çekirdekli RTX 3060'la oyun oynarken yüzde 100e yaklaşıyor işlemci kullanımı darboğaza sebep olabilir 11.nesil işlemcili de almayın mümkünse.

açıkçası gamegaraj ve monster modelleri hakkında çok bilgim yok. soğutmaları ve performansları nasıl acaba, kullanan varsa yardımcı olabilir mi

ilk 3ü max q önermem 11.nesil intel 4 çekirdekli RTX 3060'la oyun oynarken yüzde 100e yaklaşıyor işlemci kullanımı darboğaza sebep olabilir 11.nesil işlemcili de almayın mümkünse.
Haklısınız hocam max-p olanları fark etmemişim. 11.nesil Intel 4 çekirdekli işlemcilerle RTX 3060'la oyun oynarken yüzde işlemci kullanımının %100 yaklaşıyor olduğunu bilmiyordum.
açıkçası gamegaraj ve monster modelleri hakkında çok bilgim yok. soğutmaları ve performansları nasıl acaba, kullanan varsa yardımcı olabilir mi
Monster'in abra ve abra kasalı modellerinden uzak durun Game garaj kasalarını sanırım MSI'dan alıyor o yüzden Game garaj biraz daha alınabilir.

Son düzenleme:

Fiyatını hakettiğini düşünmüyorum ama 17.3" istediğiniz için atıyorum.

Sıcaklığı ve global garantisi hakkında bir fikrim yok.

Hocam Triton 300'de ciddi ısınma problemi var. GF65'te de en düşük 3060.
Atılan Monster modelin soğutması ve kasası başarılı. GameGaraj hakkında bir bilgim yok maalesef ancak MSI'ın geçen seneye kadar kullandığı kasa ve soğutmanın aynısını kullanıyorlar.

Triton'da ısınma problemi? Kaynak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasanın belirli yerleri 60C'yi görüyor ve kolay soğumuyor plastik olduğu için hocam. Kaynakları ekledim. Olay "Triton" serisinde değil, Triton 300 modelinde. Isınma probleminden kastım kasa ısınması bu arada. Termal performans değil. Yanlış anlaşılmayayım. Ben şahsen sırf şu kasanın aşırı ısınması yüzünden almadım bunu. Undervolt yapılsa bile hep sıcak olduğu söyleniyor incelemelerde de.

Yeni konular

Geri
Yukarı