16.75 TL oyun önerisi

Yeyil

Hectopat
Daha fazla  
Laptop bileşenleri.
  • Işlemci AMD FX7600p.
  • Ekran karti dahili 1 GB.
  • RAM 8 GB.
16.75'e oyun ariyorum.
Oyun oynayacak arkadasim yok. O yuzden arkadaslarinla oynarsin diye oyun onermeyin. Stardew Valley'i aldim oyle elimde patladi. Kimse oynamak istemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop bileşenleri.
  • Işlemci AMD FX7600p.
  • Ekran karti dahili 1 GB.
  • RAM 8 GB.
16.75'e oyun ariyorum.
Oyun oynayacak arkadasim yok. O yuzden arkadaslarinla oynarsin diye oyun onermeyin. Stardew Valley'i aldim oyle elimde patladi. Kimse oynamak istemedi.
S. Walley'i kendin de oynayabilirsin. Keyifli bir oyun. This War Of Mine'ı tavsiye edebilirim.

The Long Drive 15 TL yedüştü Steam'de ben sürekli oynuyorum sarıyor bayağı sana hurda araba veriyor onu pasını temizliyon lastiklerini geliştiriyon silip parlatıyon benzin yağ su koyuyon sonra kamyon otobüsler var silah sıkma var açlık susuzluk var bayağı keyifli almanı öneririm ve Tomb Raider 5 TL'ye düştü çok keyifli bioyun

Stardew Valley tek kişi de çok eğlendiriyor. Şans verin bence.

Oynadım ancak sıkıldım.

Hocam Stardew Valley'i iade edip bütçenizi genişletebilirsiniz.

1 yil oldu alali gecen yaz indiriminde almistim eger biraz daha para atabilirsem Forza alacagimda atabilecekmisim gibi durmuyor.

Undermine. Gayet zevkli bir oyun, uzun bir oynanışı da var.

Bakarim sağ olun.

The Long Drive 15 TL yedüştü Steam'de ben sürekli oynuyorum sarıyor bayağı sana hurda araba veriyor onu pasını temizliyon lastiklerini geliştiriyon silip parlatıyon benzin yağ su koyuyon sonra kamyon otobüsler var silah sıkma var açlık susuzluk var bayağı keyifli almanı öneririm ve Tomb Raider 5 TL'ye düştü çok keyifli bioyun.

Bakarim sağ olun.
Ayrıca streamer Life SIM nasıldır sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı