16 bin TL günlük kullanım için dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
16000

Sikloheptan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben masaüstü bilgisayar sahibi biriyim ve oyun işlerimi onunla halledebiliyorum. İleride iş ve şu an okul hayatım için (Siemens NX, SolidWorks vs kullanacağım) ve ayrıyeten dizi, film izlemek için bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Hem uzun ömürlü olması hem de tasarımının şık olmasını istiyorum. Normalde MacBook Air alacaktım ama gerek M1 modeline gelen zamlar gerekse M.2 modelinin cıkıs fiyatı planlarımı bozdu. Bana ekran kalitesi ve renkleri MacBook düzeyinde olan saydığım özellikleri karşılayabilecek dizüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 16 bin TL civarları şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben masaüstü bilgisayar sahibi biriyim ve oyun işlerimi onunla halledebiliyorum. İleride iş ve şu an okul hayatım için (Siemens nx, SolidWorks vs kullanacağım) ve ayrıyeten dizi, film izlemek için bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Hem uzun ömürlü olması hem de tasarımının şık olmasını istiyorum. Normalde MacBook Air alacaktım ama gerek M1 modeline gelen zamlar gerekse M.2 modelinin cıkıs fiyatı planlarımı bozdu. Bana ekran kalitesi ve renkleri MacBook düzeyinde olan saydığım özellikleri karşılayabilecek dizüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 16 bin TL civarları şimdiden teşekkürler.

Şu an a kadar Apple ekranından daha iyi ekranlı bir laptop görmedim ekran için alacaksan piyasada 20 bin TL'ye MacBook Air var ama alamam diyorsan bir tane teşhir ürünü buldum sıkıntı çıkaracağını zannetmem
n11.com'dan Apple MacBook Pro MV962TU/A i5-8279u 13.3" 256 GB SSD 8 GB RAM dizüstü bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Şu an a kadar Apple ekranından daha iyi ekranlı bir laptop görmedim ekran için alacaksan piyasada 20 bin TL'ye MacBook Air var ama alamam diyorsan bir tane teşhir ürünü buldum sıkıntı çıkaracağını zannetmem.
n11.com'dan Apple MacBook Pro MV962TU/A i5-8279u 13.3" 256 GB SSD 8 GB RAM dizüstü bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Teşhir ürünü almayı düşünmüyorum başka önerilere açığım teşekkürler.
tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı