16 bin TL sistem önerisi

Bütçe
15-16

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Malum LGS bitti, toplam 1Y yaptığım için uzun süredir beklediğim bilgisayarı almaya giriştim. Monitör dahil değil. Düşüncem indirimlerden i3 12100F ile anakarti 2000'e getirmek, 800 TL RAM getirmek, 600 SSD getirmek, 2000 TL kasa getirmek ve 9-10K'ya 3060 Ti getirmek. İndirimlerden yararlanarak böyle bir sistem mümkün mü? Sizler ne önerirsiniz? Cok iyi bir sistem olursa bütçe artar, işlemci Ryzen tarafı biraz pahali geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek mümkün gelmedi bana. İndirim beklemenizi önermem çünkü kur aşırı düzeyde artıyor. Adamların yapacağı max indirim fiyatları arttırmamak olur. Piyasadaki RTX 3060/RX 6600/RX 6600 XT sistemlere bakabilirsiniz.

Kankam kuracağın sistem şöyle olacak. Reno Clio gibi olacak. Araban olmuş olacak ama değmez. Bu parayla yapabileceğin en osuruktan şey PC toplamak olacaktır. Bu parayı bence ehliyet aldıktan sonra kızlarla yersin. Lisenin ilk günü sanki 2 hafta önceymiş gibi hissederek söylüyorum. Lisede PC'ye gömülme derim. Yeni şeylere atılma vaktin. daha çılgın şeylere odaklan XD

Geri
Yukarı