16 bin TL telefon önerisi

Bütçe
16000
Hayret birşey nasıl Samsungu Iphonedan daha iyi olarak görebiliyorsunuz.
Nasıl kafanıza bir tane markayı bu kadar bağlayıp kendinizi eleştiri engellisi yapabiliyorsunuz?

Modelini vs. söylemeden sadece "İPhone en iyi" vs. diyenlere hiç güvenmeyin. Onlar fanatik.

Arkadaşlar S22 elime ulaştı birkaç gündür kullanıyorum. Gerçekten süper bir telefon. Bunun yerine iPhone 11 tercih etsem hayatımın hatasını yapmış olurdum yüksek ihtimal. Öneriler için sağ olun.

Bende aklımdan geçiriyorum. S22 iPhone12'ye rakip veya yakın cihazlar gibi görünüyor. 11'den iyi olduğu net. Hayırlı olsun.

Neyine şaşırdın? Elimde 13 Pro var. S22 çok daha iyiydi.

Hocam sanırım 11'den iyi diye bahsediyorsunuz değil mi? Yoksa yanlış mı anladım.

Batarya nasıl gidiyor?

Batarya, dediklerine göre günlük kullanımda 5-6 saat ekran süresi civarı veriyor. (İşlemcisi 8+ Gen 1 olsa mükemmel olurdu, yoğun kullanıcılar için bile uygun olurdu ama işlemci çok ısınıyor ve verimsiz ne yazık ki, o yüzden daha çok gündelik kullanıcılara uygun)Ama özellikleri gerçekten çok iyi, kamera da başarılı, zaten Samsung'un yazılımı da özellikle flagship modellerinde oldukça iyi. Günlük bir kullanıcıysanız rahatlıkla alabilirsiniz diyebilirim. iPhone 11-12'den net şekilde daha mantıklı, 13 serisinde özellikle batarya dolayısıyla 13 alır muhtemelen.

Batarya, dediklerine göre günlük kullanımda 5-6 saat ekran süresi civarı veriyor. (işlemcisi 8+ gen 1 olsa mükemmel olurdu, yoğun kullanıcılar için bile uygun olurdu ama işlemci çok ısınıyor ve verimsiz ne yazık ki, o yüzden daha çok gündelik kullanıcılara uygun)ama özellikleri gerçekten çok iyi, kamera da başarılı, zaten Samsung'un yazılımı da özellikle flagship modellerinde oldukça iyi. Günlük bir kullanıcıysanız rahatlıkla alabilirsiniz diyebilirim. iPhone 11-12'den net şekilde daha mantıklı, 13 serisinde özellikle batarya dolayısıyla 13 alır muhtemelen.

S23 beklemek daha iyi olacak sanırım. 8 Gen 2 ile geleceğini söylemişlerdi.

Geri
Yukarı