16 bin TL telefon tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/iphone-...nt=HBCV00002VUQ7R&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

https://www.ciceksepeti.com/apple-i...2xusiw_mek6g3x&adjust_campaign=urun_listeleme
İkisi de 128GB versiyonları. Arada 4-5K var ? Ve ikisinde bulunan işlemci "aynı" değil. A15 Bionic güçlendirilerek iPhone 14'e eklendi?
Apple sitesine girip baslangic fiyatina baktim ben ciceksepeti, hepsiburada falan bilmem.
Turkiyenin kosullarindan dolayi sizin icin durum farkli olabilir fakat yurtdisinda kimse Iphone 14e ragbet gostermedi. Bende kiz arkadasimin Iphone 13 unu satip 14 pro hediye ettim. Steve jobs un kizi bile 13 ile 14 ayni diyerek dalga gecti buradan turkce haberi okuyup paylasilan fotografa bakabilirsin. 13 ten 14e gecerken yapilan iyilestirmeler sizi cezbedebilir ama 13 ile 14 ayni benzetmesi cokta yersiz bir benzetme degil.

Edit: Yanlislikla Plus modeline bakmisim 14 fiyati 33000 haliyle fiyat farki 5000 lira

Eğer sıfır alınmayacaksa iPhone 12 kovalanabilir o fiyatlara. Android tarafı iyi hoş da modellere baktıkça boğuluyorum. Sadece Samsung'da S'si A'sı, M'si diye gidiyor. Bir de içerisinde bir sürü modele ayrılıyor. Birini alacaksın illa bir tarafı eksik oluyor. Kamera güzel ancak işlemci kötü, işlemci iyi fakat kasa plastik bla bla 😁.

iOS'tan geçtiğin için tavsiyem Android telefon kullanan bir yakınınla ya da arkadaşınla bir iki haftalık telefonlarınızı değiştirip Android deneyimlemen. Symbian'ından Windows Phone'una kadar kullanmış birisi olarak iOS kısıtlayıcı gibi gözükse de gündelik kullanımda inanılmaz kolaylık sağlıyor. iCloud skandallarından sonra Apple güvenlik işine daha da kafayı taktı. En azından reklam sitelerine vs. yanlışlıkla tıkladığında kafan rahat oluyor. Bir de parolalarımı falan hatırlamıyorum bile iCloud zinciri kendisi hallediyor her şeyi.

İlla Android'e geçerim diyorsan yine ikinci el IMEI klonlanmamış S22 kovalaman olacaktır. Zaten değerleri çok hızlı düştüğü için 3 aylık telefonlar bile bazen elden çıkarmak için yarı fiyatına satılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı