16 bin TL telefon tavsiyesi

Hocam ekran kalitesi haricinde dediklerinize katiliyorum. Ekran boyutu demek istediniz herhalde.

Hayır ekran kalitesinden bahsettim. Sen düz S21 ile karıştırdın galiba. S21 FE de üst düzey bir ekran yok. İkisinin de ekranını teraziye koyduğunda 12t kalite olarak daha iyi.

Hayır ekran kalitesinden bahsettim. Sen düz S21 ile karıştırdın galiba. S21 FE de üst düzey bir ekran yok. İkisinin de ekranını teraziye koyduğunda 12t kalite olarak daha iyi.
Hocam çözünürlük olarak öyle, 200p fark var arada ama ekran teknolojisi olarak Dynamic AMOLED 2x, AMOLED'den daha iyi.

Asus Rog Phone serisi bence senin için mükemmel olacaktır. Ya da Red Magic
Onlar yurt dışı cihaz. Ben sıfır alacağım

Şu an Samsung Galaxy A03S telefonunu çok zor da olsa kullanıyorum. 5000mah bataryası var telefonun performansı yok ancak yinede batarya yetmiyor.

S21 FE ve 12tnin diğer donanım özellikleri ve telefonun performansı ile batarya dayanır mı?
Çünkü Samsung Galaxy A03Snin 5000MAH dayanmadığını belirttim.

Onlar yurt dışı cihaz. Ben sıfır alacağım.

Şu an Samsung Galaxy A03s telefonunu çok zor da olsa kullanıyorum. 5000MAH bataryası var telefonun performansı yok ancak yine de batarya yetmiyor.

S21 FE ve 12tnin diğer donanım özellikleri ve telefonun performansı ile batarya dayanır mı?
Çünkü Samsung Galaxy A03snin 5000MAH dayanmadığını belirttim.

Samsung'dan çok iyi batarya bekleme. Batarya önemli ise 12t ya da POCO X4 GT al.

Geri
Yukarı