16 bin TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
13-15-16k

loraenie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anki sistemim;

AMD Athlon X4 950.
GTX 1050.
8 GB RAM.

5-6 aya sistemimi değiştireceğim hazır sistemli RTX 3050'li bir sistem düşünüyorum. PC toplamaktan pek anlamıyorum İtopya'dan vs hazır sistemlere bakıyorum 13-15k gibi fiyatlarda, benim de bütçem en fazla 16k olabilir, üstü olabileceğini sanmıyorum, daha erken fakat şimdiden bilgilenmek araştırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim önerilere de açığım.

AMD Athlon X4 950.
GTX 1050.
8 GB RAM.

5-6 aya sistemimi değiştireceğim hazır sistemli RTX 3050'li bir sistem düşünüyorum. PC toplamaktan pek anlamıyorum İtopya'dan vs hazır sistemlere bakıyorum 13-15k gibi fiyatlarda, benim de bütçem en fazla 16k olabilir, üstü olabileceğini sanmıyorum, daha erken fakat şimdiden bilgilenmek araştırmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim önerilere de açığım.
Rtx 3050 Abartıldığı Kadar iyi değil o fiyata 3060 Ti gücünde Rx6600 sistemler bulabilirsin

Rtx 3050 Abartıldığı Kadar iyi değil o fiyata 3060 Ti gücünde Rx6600 sistemler bulabilirsin
RX 6600, RTX 3060 TI gücünde değil. RTX 3060'a çok yakın güçte bir ekran kartı.

5-6 aya sistemimi değiştireceğim hazır sistemli RTX 3050'li bir sistem düşünüyorum.
Hocam sistemi alacağınız zaman konuyu açmanız daha doğru olur, o zamana kadar fiyatlar değişebilir ve şimdi önereceğimiz hazır sistemlerin de yüksek ihtimalle o zamana kadar stokları bitmiş olur zaten.

RX 6600, RTX 3060 TI gücünde değil. RTX 3060'a çok yakın güçte bir ekran kartı.

Hocam sistemi alacağınız zaman konuyu açmanız daha doğru olur, o zamana kadar fiyatlar değişebilir ve şimdi önereceğimiz hazır sistemlerin de yüksek ihtimalle o zamana kadar stokları bitmiş olur zaten.
Evet hocam doğrudur benim hatam

RX 6600, RTX 3060 Ti gücünde değil. RTX 3060'a çok yakın güçte bir ekran kartı.

Haklısınız hocam benim hatam ama işte aklımda bir şeyler olsun diye açmıştım.

İşlemciyi artır.
İstersen SSD'i de artır seçim meselesi.

AMD Athlon X4 950.
GTX 1050.
8 GB RAM.

Hocam şu an 15.000-16.000 TL'ye RX 6700 XT veya RTX 3060 (indirimli olursa RTX 3060 Ti) sistem alınabiliyor ama dediğim gibi sistemi alacağınız zaman konu açmanız daha iyi olur, fiyatlar değişeb.

Haklısınız hocam alacağım zamana ya da o zamana yakın konuyu tekrar açmam daha iyi olacaktır Türkiye ne de olsa hiç belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı