16 GB RAM Koy Gerisi Kolay

Bir Casp€r'dan iyidir... Bence dalga geçilecek bir bilgisayar değil. Şık ve her şeyi belirli kaliteli bileşenler var. Kasa da epey güzel. Bu sistem kendiniz toplasanız 2700 TL felan yapıyor ama parası olupta bu işlerden anlamayan, uğraşmak istemeyenler için birebir bence...

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse ya siz kafanıza bu bilgisayarın fiyatını görünce kafanıza 'ödaha iyisi toplanır' mantığı oturduğu için yorum yapmıyorum. Ya arkadaşlar sizce bu bilgisayarları yapanlar bunu düşünemiyor mu? Herkes sizin bizim gibi anlamıyor bu işlerden. Adamlar en azından kaliteli bileşenler kullanıyor ve saçma salak garanti ihlalleri koymuyorlar. Adamların ekmek teknesi bu sonuçta kar payı koymassa ne anlamı kalacak?

Hazır kasada işin hakkını vererek satan tek firma tanıyorum Asus. Sizin gösterdiğiniz bilgisayar ise donanım olarak gayet iyi. Fiyat konusunda biraz tuzlu ama diğer bilgisayar firmalarıyla karşılaştırdığımızda bana gayet normal geldi.

Hazır kasada işin hakkını vererek satan tek firma tanıyorum Asus. Sizin gösterdiğiniz bilgisayar ise donanım olarak gayet iyi. Fiyat konusunda biraz tuzlu ama diğer bilgisayar firmalarıyla karşılaştırdığımızda bana gayet normal geldi.

Anlatmak istediğimi buydu işte. Evet toplasan daha iyisini yaparsın ama herkes bilmiyor arkadaşım toplamayı. Bu adamlar dürüst en azından. Parası olup bu işlerden anlamayanlar için birebir...

Ya mutlaka kar koyacak. ASUS CG8890. Bilgisayar 11.000 TL. Dışarıdan toplasan daha ucuza gelir ancak olay şu.

1- Sen onun yaptığı ışınlandırmaları, onun yaptığı hareketleri yapabilecek misin ?

2- Tek tuşile 4.6 Ghz'e çıkabilecek bir şey yapabilecek misin ?

3- Bütün kasa için garanti alabilecek misin ?

Bunları da düşünün arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı