16 GB RAM ve GT 730 Valorant'ta düşük ayarlarda kaç FPS alır?

Erdem Akar

Attopat
Daha fazla  
165Hz monitör aldım. GT730 ekran kartım var, 16GB RAM var. Valorant'ta maximum düşük ayarlarla kaç FPS alırım? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
165Hz monitör aldım. GT730 ekran kartım var, 16GB RAM var. Valorant'ta maximum düşük ayarlarla kaç FPS alırım? Yardım eder misiniz?
monitör alacağına ekran kartı alsaydın keşke. Muhtemelen monitör minimum 3000 tl dir. GT730 satıp GTX1650 çekebilirdiniz. HZ Desteklemez o ekran kartı. Fakat sizin tercihiniz :D. 65 - 70 fps alırsın.

165 Hz monitör almışsın, nimetlerinden faydalanmak istiyorsan çözünürlüğü düşür falan belki öyle FPS'in yetişir.

Monitör alacağına ekran kartı alsaydın keşke. Muhtemelen monitör minimum 3000 TLdir. GT730 satıp GTX1650 çekebilirdiniz. Hz Desteklemez o ekran kartı. Fakat sizin tercihiniz :D. 65 - 70 FPS alırsın.

Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim iade edeceğim daha kargoda onun yerine 3000TL bütçem var nasıl bir yol izleyerek Valorant gibi FPS oyunlarında akıcı bir oyun oynarım cevaplarsanız çok memnun olurum ☺️

Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim iade edeceğim daha kargoda onun yerine 3000TL bütçem var nasıl bir yol izleyerek Valorant gibi FPS oyunlarında akıcı bir oyun oynarım cevaplarsanız çok memnun olurum ☺️
İşlemcin ile Anakartını söylersen ona göre senin için bir ekran kartı bulmaya yardımcı olurum. eğer 5K bütçeniz var ise 2. el ekran kartı ve monitör alabilirsiniz

Geri
Yukarı