16 GB SD kart dahili hafızaya nasıl eklenir?

Ugur381

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, bir sorum olacak. Elimde 16 GB telefon bulunmakta. Android 9.0 sürümü ve bir de 16 GB'lık SD kart var. Dahili depolamaya ekleme yapabilir miyim, böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Selamlar, bir sorum olacak. Elimde 16 GB telefon bulunmakta. Android 9.0 sürümü ve bir de 16 GB'lık SD kart var. Dahili depolamaya ekleme yapabilir miyim, böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Teorik olarak hayır. Ancak bazı uygulamaları SD kart üzerine taşıma özelliği var.

Hocam benim telefonum Android 10 SD kartımı biçimlendirerek dahili hafıza yaptım. Dikkat edin biçimlendirdiğiniz an bütün fotoğraf ve videolarınız kalıcı olarak silinir.

Her telefonda olmuyor. Bazı telefonlarda var. Kartı dahili depolama olarak biçimlendirme yapıyor. Uygulamalar menüsünden bakın. SD karta taşı varsa, buradan yapabilirsiniz.

Ekleme gibi bir şey yok. Ama sistemin depolamayı sanki bir bütün gibi görmesi mümkün. Zaten SD kartı taktığınızda biçimlendirmek için soruyor. Hafızayı artırmayı seçip formatlarsanız kullanabilirsiniz.

Nasıl yapacağım bunu? Sadece SD karti ilk taktığında sormuştu bende çektiğim fotoğraflar videolar vs ona gitsin seçeneği vardı onu seçmiştim tekrar yapabiliyorsam yardımcı olur musunuz?

Hocam benim telefonum Android 10 SD kartımı biçimlendirerek dahili hafıza yaptım. Dikkat edin biçimlendirdiğiniz an bütün fotoğraf ve videolarınız kalıcı olarak silinir.

Hocam nasıl yaptığınızı anlatır mısınız bilgisayarıma atarım fotoğrafları.
Lütfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı