16 Mbps internetten 3 Mbps hız alınıyor ve kesiliyor

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
Olay bugün başıma geldi 12-13mbps civarı alıyordum şuan ise sabit 3 alıyorum. Öğlen vakitlerinde internet ara sıra kesiliyordu şuan 1 saattir kesilmiyor. Müşteri hizmetlerini aramadım.
1615313447098.png

1615313592008.png

Olay bugün başıma geldi 12-13Mbps civarı alıyordum şu an ise sabit 3 alıyorum. Öğlen vakitlerinde internet ara sıra kesiliyordu şu an 1 saattir kesilmiyor. Müşteri hizmetlerini aramadım.
Eki Görüntüle 914395
Eki Görüntüle 914399

SNR değeri düşmüş bu da stabil internet ve maksimum hız almanıza engel oluyor. Servis sağlayıcı ile görüşün yapılacak başka bir şey yok.
Bölgenizde çalışma olabilir.

Alt yapını TurkNet ve Netspeed üzerinden sorgular mısın ?

SNR değeri düşmüş bu da stabil internet ve maksimum hız almanıza engel oluyor. Servis sağlayıcı ile görüşün yapılacak başka bir şey yok.
Bölgenizde çalışma olabilir.
Hat değerleri çok kötü SNR değeri vs. normal bir durum müşteri hizmetleri ile görüşün.
Müşteri hizmetleriyle konuştum hız güncellemesi yaptıklarını söylediler hala 3mbps sabit alıyorum değişen bişey yok.

Müşteri hizmetleriyle konuştum hız güncellemesi yaptıklarını söylediler hala 3Mbps sabit alıyorum değişen bir şey yok.

Tekrar görüşüp SNR değerinde sorun olduğunu bu sebepten ötürü hız sorunu yaşadığınızı belirtin. Günde ortalama çağrı merkezine ulaşan bütün aramalar sizin gibi hız sorunu yaşayan müşteriler olduğunu düşünürsek sizi de onlar gibi geçiştirmişler. Biraz internet hakkında bilgi sahibi olduğunuzu yemem bu numaralarınızı şeklinde görüşmeniz gerekiyor.

Tekrar görüşüp SNR değerinde sorun olduğunu bu sebepten ötürü hız sorunu yaşadığınızı belirtin. Günde ortalama çağrı merkezine ulaşan bütün aramalar sizin gibi hız sorunu yaşayan müşteriler olduğunu düşünürsek sizi de onlar gibi geçiştirmişler. Biraz internet hakkında bilgi sahibi olduğunuzu yemem bu numaralarınızı şeklinde görüşmeniz gerekiyor.
Dün tekrar aradım snr değerinin düşük olduğunu belirttim, arıza kaydı falan oluşturdular bugün sözde geliceklerdi gelen giden yok tekrar aramalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı