16 Mbps pakete modem tavsiyesi

AiTojon

Hectopat
Merhaba, evimde 16Mbps TTNET internet paketi mevcut ortalama 12 Mbps arasında değerler alıyorum. Geceleri pek sıkıntı yok ama sabahları oyunlara girmek tam bir işkence oluyor ping 800e kadar çıkıyor. İnternette biraz araştırma yaptım ve modemin çok eski olması halinde bu tarz sorunlar olabileceği yazıyordu, benim modemim de 2 yıllık bir modem sorum şu yeni bir modem alsam ping seviyem normale döner mi, ve eğer modem ile alakalı bir sorunsa ne tarz bir şey almalıyım? Bu arada altyapı ADSL.

Eğer kablosuz bağlanıyorsan kablolu bağlantıya geç düzelecektir. 2 yıllık bir modem sıkıntı yaratmaz sonuçta ADSL kullanıyorsun.

Kanka türk telekom olduğunu varsayarak konuşuyorum.nerede oturuyorsan müdürlüğe gidip dilekçe vermeni öneririm.aynı şekilde kullanıyordum 16 mpbs up 0.60 falandı suanda 24 yaptım up 5.50 civarı büyük bir rezillikten kurtuldum.paket arasındada en fazla 10 tl fark var.

Kanka Türk Telekom olduğunu varsayarak konuşuyorum. Nerede oturuyorsan müdürlüğe gidip dilekçe vermeni öneririm. Aynı şekilde kullanıyordum 16 Mbps up 0.60 falandı suanda 24 yaptım up 5.50 civarı büyük bir rezillikten kurtuldum. Paket arasındada en fazla 10 TL fark var.

Hocam geçen aradım paketi yükseltmek için 16'nın üzerinde alabilirsiniz ama çok sıkıntı yaşarsınız dediler nasıl bir sıkıntı dedim cevap yok anlayamadım bende altyapı desteklese fiber internete 200 TL feda olsun. Bu arada 16'nın üzerinde Max 21 veriyor.

Hocam geçen aradım paketi yükseltmek için 16'nın üzerinde alabilirsiniz ama çok sıkıntı yaşarsınız dediler nasıl bir sıkıntı dedim cevap yok anlayamadım bende altyapı desteklese fiber internete 200 TL feda olsun. Bu arada 16'nın üzerinde Max 21 veriyor.
Anladım 21 dedilerse kesinlikle boş vdsl port'u yoktur.bunun içinde dilekçe veriliyor.ben yinede müdürlüğe gitmeni öneriyorum.16mbps paket ile fps oyunu insanı delirtiyor.senelerce mobil veri ile oyun oynadım.

Geri
Yukarı