16 Mbps pakete modem tavsiyesi

Hocam geçen aradım paketi yükseltmek için 16'nın üzerinde alabilirsiniz ama çok sıkıntı yaşarsınız dediler nasıl bir sıkıntı dedim cevap yok anlayamadım bende altyapı desteklese fiber internete 200 TL feda olsun. Bu arada 16'nın üzerinde Max 21 veriyor.

Max 21 veren altyapı için 24'lük paket alırsanız gün içerisinde sık aralıklarla DSL kopması yaşayabilirsiniz port olmadığı için bu açıklama yapılmış da olabilir.

Anladım 21 dedilerse kesinlikle boş VDSL Port'u yoktur. Bunun içinde dilekçe veriliyor. Ben yine de müdürlüğe gitmeni öneriyorum. 16Mbps paket ile FPS oyunu insanı delirtiyor. Senelerce mobil veri ile oyun oynadım.

Teşekkür ederim hocam aradım arıza kaydı oluşturdum yarın bakarlar büyük ihtimalle inşallah.
Max 21 veren altyapı için 24'lük paket alırsanız gün içerisinde sık aralıklarla DSL kopması yaşayabilirsiniz port olmadığı için bu açıklama yapılmış da olabilir.

Portdan kastınız boş port olmamasımı yoksa hiç port olmamasımı hocam.

Teşekkür ederim hocam aradım arıza kaydı oluşturdum yarın bakarlar büyük ihtimalle inşallah.

Portdan kastınız boş port olmamasımı yoksa hiç port olmamasımı hocam.

VDSL destekli boş port bulunmamasından dolayı... Hız yükseltmede genelde bu tür sorunlar yaşanabiliyor.

VDSL destekli boş port bulunmamasından dolayı... Hız yükseltmede genelde bu tür sorunlar yaşanabiliyor.

Anladım hocam bu internetin santrali bizim apartmanın hemen yanında yarın bu teknik servis bakmaya geldiğinde desem acaba VDSL porta falan takarmılar takarlarsa sanırım VDSL olacağından 35e kadar alabilirim.

Anladım hocam bu internetin santrali bizim apartmanın hemen yanında yarın bu teknik servis bakmaya geldiğinde desem acaba VDSL porta falan takarmılar takarlarsa sanırım VDSL olacağından 35e kadar alabilirim.

Bilgilendirmeniz durumunda bakabilirler fakat hemen bağlantı yapmayabilirler ISS onayı ve port değişimi için onay gerekli.

Geri
Yukarı