16 Mbps tarifede tam hız alamıyorum

Rozi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkese merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ben 16 Mbps hızında bir paket satın aldım internet için ama Speedtest sitesinden hız testi yaptırdığımda aldığım hız 12 Mbps olarak görülüyor sizce bunun sebebi neden kaynaklıdır ve ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ben 16 Mbps hızında bir paket satın aldım internet için ama Speedtest sitesinden hız testi yaptırdığımda aldığım hız 12 Mbps olarak görülüyor sizce bunun sebebi neden kaynaklıdır ve ne yapmam lazım?
Ben 50mbps internetim var en fazla 47e düşüyor. Sanırım bu internet sağlayıcı şirketlerle ve altyapı ile alakalı... Bana da normalmiş gibi geldi hızınız pek yapcak bir şey yok gibi.

Bende 16 mbps'e kadar superonline yalın adsl kullanıyorum taş çatlasın 11-12 civarında dolaşıyor.Arayıp defalarca görüşmeme rağmen binanıza en düşük 14'e kadar geliyor bir problem gözükmüyor dediler bende bıktım peşini bıraktım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı