16 Nisan 2021 Koronavirüs vaka sayıları açıklandı!

IMG_20210324_034609_198.jpg

Yasakları ve önlemleri getiren iktidar lebaleb kongreler yaparsa halkın da kurallara uyması beklenemez.

Devlet okulu açarsa, miting yaparsa halk ne yapsın?

Ben iktidarı savunmuyorum ben devleti savunuyorum. İnsanlar kurala uymuyor. Devlet ne yapabilir? Şu an ben Samsun'dayım. Çoğu kişinin maskesi burnunu geçmiyor. İnsanlar birbirlerinin evinde toplanıyor. Devlet bunu nereden bilsin? İktidardakilerin yaptığı kongreye de bir şey demek istemiyorum. O kadar insanın sağlığıyla oynuyorlar. Vicdanları nasıl rahat ediyor bilmiyorum.

Şöyle bir şey söyleyeceğim arkadaşlar. Bu iş aşı ile bitmez. Aşı felan cidden hikaye. İki dozunu 1 ay önce vurulan anneannem ve dedem yoğun bakıma kadar düşdüler. Virus ciğerlerine kadar inmiş. Bu aşı kimi koruyor kendini mi ? Benim tahminim bunu herkesin geçireceği dayanabilenler hayatına devam edecek.

Ben iktidarı savunmuyorum ben devleti savunuyorum. İnsanlar kurala uymuyor. Devlet ne yapabilir? Şu an ben Samsun'dayım. Çoğu kişinin maskesi burnunu geçmiyor. İnsanlar birbirlerinin evinde toplanıyor. Devlet bunu nereden bilsin? İktidardakilerin yaptığı kongreye de bir şey demek istemiyorum. O kadar insanın sağlığıyla oynuyorlar. Vicdanları nasıl rahat ediyor bilmiyorum.
Halk da suçlu hocam.

Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı