16 tane 1080 Ti içeren sistem almak mantıklı mı?

MR.OZAN

Hectopat
Selam çok değişik fanteziler içeren bir soru soracağım. Bir gün çok zengin olursan alt taraftaki gibi bir PC almak mantıklı mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden alayım ki? Onun yerine "sağlam" bir sistem kurup 3 monitör ve televizyon içeren, yeni nesil konsollar ile taçlandırılmış krallar gibi bir ortam hazırlamak varken neden paramı işime yaramayacak bir sisteme harcayayım?

Neden alayım ki? Onun yerine "sağlam" bir sistem kurup 3 monitör ve televizyon içeren, yeni nesil konsollar ile taçlandırılmış krallar gibi bir ortam hazırlamak varken neden paramı işime yaramayacak bir sisteme harcayayım?

Adı üstünde fantezi. Ve soruda çok paran olsa diyor yani 1000 kat daha fazla kart alsan da parandan eksilmeyecek, sonuçta çok zenginsin.

Soruya gelirsek kesinlikle yapardım. RTX SLI yapmak enteresan olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstedikten sonra neden olmasın? Şahsen bu tip sunucu formatındaki sistemler benim normal sistemlere göre daha çok hoşuma gidiyor. Eğer çok zengin olsam evde bir odayı özel hazırlardım bu iş için, klimalar, elektrik tesisatı, ses yalıtımları, bağlantılar. Evi bir bilgisayara çevirirdim. Bunlar çok normal istekler. Bir gün bu kadar zengin olursan beni de çağır çok çılgın render alınır o sistemde :)

Yeni konular

Geri
Yukarı