16 yaş için kıyafet önerisi

Merhaba 16 yaşındayım güzel giyinmek istiyorum kombin önerisi yapabilir misiniz?(ayakkabı vs. her şey dahil)

Boyum 1.65 75 kiloyum.
Aynı bilgisayar toplar gibi olmuş :D
Renk olarak soruyorsan.
Siyah ile her renk gider. Giymek istediğin rengin yanına her zaman siyahı seç.

Giyinme tarzı olarak soruyorsan.
Kot, spor ayakkabı ve t-shirt çok uyumludur. Kot yerine şık bir alt eşofman da olabilir.
Aynen siyah iyidir.

Renk olarak soruyorsan.

Kot, spor ayakkabı ve t-shirt çok uyumludur. Kot yerine şık bir alt eşofman da olabilir.

Renk olarak soruyorsan.

Hocam pantolon pek sevmiyorum ama eşofman altı severim. Model önerileriniz var mıdır?

Kız etkilemek için soruyorsan hemen kombini söylüyorum: Üstüne beyaz tişört, altına gri eşofman, boynuna bir tane zincir, altına Nike ayakkabı (bu kısım çok önemli), eline de bir tane basketbol topu alırsan tamamdır.
Karşı cins için değil de şık giyinen birini gördüğümde insanlar beni yargılıyor gibi hissediyorum.(Bugüne kadar böyle şeylere önem vermezdim.)

Hocam pantolon pek sevmiyorum ama eşofman altı severim. Model önerileriniz var mıdır?
Hummel bakabilirsiniz. Ben de kot sevmem giymem de. Öneriyim dedim.
Dediğim gibi Hummel'ın eşofmanları gayet şık ve rahat. Çoğunlukla gri ya da siyah rengini tercih ediyorum ben.

Kız etkilemek için soruyorsan hemen kombini söylüyorum: Üstüne beyaz tişört, altına gri eşofman, boynuna bir tane zincir, altına Nike ayakkabı (bu kısım çok önemli), eline de bir tane basketbol topu alırsan tamamdır.
O kombin ile bir dal sigara anca etkiler.
Merhaba 16 yaşındayım güzel giyinmek istiyorum kombin önerisi yapabilir misiniz?(ayakkabı vs. her şey dahil)

Boyum 1.65 75 kiloyum.
Tipine göre giyin. Beyaz tenli isen daha renkli şeyler giyinebilirsin esmer isen siyah da iyi gider. Mesela üstüne Hawai gömlek altına pantolon giyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı