16 yaşında bilgisayar al-sat yapılabilir mi?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar sorum tam olarak bu. Bilgisayarın bir parçası değişmesi gerekirse falan yedek parça bulup değiştirebilirim. Sizce mantıklı mı?
Laptop için konuşuyorum.

Dostlar sorum tam olarak bu. Bilgisayarın bir parçası değişmesi gerekirse falan yedek parça bulup değiştirebilirim. Sizce mantıklı mı?
Laptop için konuşuyorum.

Al-yap-sat işlerinde iyi para var ama ucuza denk getirebilirsen.

Sanırım biri çok fazla stres olmak istiyor. 🥴

14 Yaşındayım, mart ayında başladım, haziranda bunu meslek edindim. Alım olarak havale/sonrası kargo şeklinde tercih ediyorum ve genelde dolandırılıyorum veya diyelim ki işlemci aldım ve 2 pin kargoda kırıldı veya yamuldu bunun tamirini yapman gerek. Eğer çok fazla stresi kaldırabiliyorsan girebilirsin.

Ne ticareti hocam?
İnternette ucuza bulduğum ürünleri getirip kâr koyarak satıyorum.

Kartı olmayan kişiler için belli bir ücret karşılığında internetten alışveriş yapmalarına yardımcı oluyorum.

AliExpress'ten kaliteli ürünleri getirip bulunduğum yerde satıyorum.

Güzel getirisi oluyor. :)
Sanırım biri çok fazla stres olmak istiyor. 🥴

14 Yaşındayım, mart ayında başladım, haziranda bunu meslek edindim. Alım olarak havale/sonrası kargo şeklinde tercih ediyorum ve genelde dolandırılıyorum veya diyelim ki işlemci aldım ve 2 pin kargoda kırıldı veya yamuldu bunun tamirini yapman gerek. Eğer çok fazla stresi kaldırabiliyorsan girebilirsin.
Referansın varsa dükkanımız şurada de. Oraya geldikten sonra parasını ödersin.

Veya sanal posu olan bir yerle anlaş kendi siteni yap.

İnternette ucuza bulduğum ürünleri getirip kâr koyarak satıyorum.

Kartı olmayan kişiler için belli bir ücret karşılığında internetten alışveriş yapmalarına yardımcı oluyorum.

AliExpress'ten kaliteli ürünleri getirip bulunduğum yerde satıyorum.

Güzel getirisi oluyor. :)

Referansın varsa dükkanımız şurada de. Oraya geldikten sonra parasını ödersin.

Veya sanal posu olan bir yerle anlaş kendi siteni yap.
En çok ne getiriyorsunuz?

En çok ne getiriyorsunuz?
Klavye, fare, kulaklık, soğutucu, bilgisayar parçası, kılıf falan.

Önce kendim deneyip kalitesini kontrol ediyorum güzelse toplu miktarda sipariş edip burada satıyorum.

Termal macun da sipariş ettim dedikleri kadar iyiyse onu da satmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı