16 Yaşında Bıyık Bırakmak

Herkesgibi

Kilopat
16 yaşındayım bıyık bırakırsam çok yakışacağını düşünüyorum fakat bıyıklar normal derece yani Einstein Amca'nınki gibi gür değiller ne yapmam lazım 1 yılda olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
:) Ben de o yaşlarda bıyık bırakmaya niyetlenmiştim. O ince bıyıklar biz heveslileri ne kadar heyecanlandırsa da dışarıdan biraz komik görünebiliyor :)
Merak kediyi öldürür misali deneyip görmenizi öneririm. Bıyıkların tam kıvamına gelmesi için 4 sene kadar daha var :)
30 yaşında hala bıyık bırakmayı hayal edip de sonucundan memnun olmayan biri olarak diyorum :p
Not: Kirli sakal daha çok piyasa yapıyor ;)

Ben de 16 yaşındayım. Nasıl durduğunu merak edip 2 ay civarı bıyık uzattım. Gür çıkmadığı için önermem [emoji16] ama çok istiyorsan bırakabilirsin. Bu arada hemen üstte ki ağabeyin not kısmını destekliyorum [emoji23] Ben de pek çıkmasa bile hormonlu sebze-meyve gibi büyük duran akranlarıma çok yakışıyor.

16 yaşındayım bıyık bırakırsam çok yakışacağını düşünüyorum fakat bıyıklar normal derece yani Einstein Amca'nınki gibi gür değiller ne yapmam lazım 1 yılda olur mu?
Düzenli olarak traş olursan ve eğer kök varsa gelecekte çok sert ve yoğun şekilde bıyığın ve sakalın çıkar. İki üç yılda istediğin gibi olur.

Önermiyorum, pişman olursun. Ben dün bi' tıraş olayım dedim 4 kere geçtim yüzümün üzerinden. Toplam 1 saat falan sürdü. 3. yapışta ayaklarım ağrımıştı, 15 dakika dinlenip, tekrar devam ettim.

Daha 16 yaşındasın, önermiyorum. Zaten en fazla 3 yıla fazlaca çıkacak. Senin yerinde olsam, böyle şeylerle zamanımı öldürmezdim. Çünkü bir daha 16 yaşında olamayacaksın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı