16 yaşında bıyık nasıl alınır?

Dostum seninle aynı durumdayım. Bıyık ve sakal yakışmayana inan hiç yakışmıyor. Ben 2 gün de bir tıraş oluyorum. Ne bıyık, ne sakal. Hiçbirini yüzüm de istemiyorum. Cildin parlaklığını, beyazlığını kapatıyor. Ve çok tuhaf bir şekil de özgüvenimi zedeliyor.

Bıyıgım da var ama tüy. Ben artık cidden sıkıldım. Aynaya bakınca bu ne diyorum. Aslında tipim düzgün ama yuzumdeki tüyler beni cok rahatsız ediyor.

Rahatsız ediyor ise yok et gitsin. Yaş bilmiyorum. Ama ben jilet vuruyorum. Daha gür çıktığı doğru. Ama ben çıkmasına bile izin vermiyorum. En ufak bir tüy, kıl hissettiğim anda, koşuyorum aynaya.

Makineyle almak istemiyorum, daha cok ve gür cıkar gibime geliyor
Makine veya jilet olayını sana bırakıyorum.

Makine ile al bence. Makine alasıya bir süre jilet ile aldım. Sertleşmeye başlamış ve artmaya başlamıştı. Makineye geçince sertleşmesi eskisi gibi çabuk artmıyordu. Mümkünse adam gibi bir makine al. Ben Philips kullanıyorum ve memnunum.

Ben de ergenlik çağımdayım ve benim de sakal ve bıyıklarım uzamaya başladı. Fakat benim yüz hatlarıma sakal çok yakışıyor (Sadece çene altımda var). Bıyık ise şimdilik bana sorun çıkartmıyor, çıkartsa bile insanların beni çirkin olarak görmesi yüzünden ileride uğraşmak istemediğim için çok takmayacağım.

Agda ile alabilirsin benim de bayağı cikiyor ben makineyle aliyorum powertec marka oneririm ekonomik ve yerli bizzat berberim kullaniyor. Hiç denemedim ama sinekkaydı olur agda ile alirsan. Eger komple kurtulmak istersen lazer uygulamalari var ama ileride uzamasini engelleyebilir. Zamaninda cok arastirmistim fazla secenegin yok maalesef.

Ağda ne LAN adamın ruhu çıkar içinden.

Bende 12 yaşındayım sakalları ve bıyıkları jiletle alıyom gür çıkmıyo okadarda değil canım genetik bu
Ben 13 yaşındayım bende aşırı çıkıyor bende makasla alıyorum ama önermem siz bilirsiniz.
bende 12 bendede çok var bacaklar hele orman benim göbeğimdede var 1.77 boyum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı