16 yaşında evden nasıl kazanç elde edilebilir?

Mami bey

Decapat
Daha fazla  
Selam ailem zorla çalışmamı istiyor fakat fiziksel sorunlarım yuzunden çalışmak istemiyorum ev bilgisayarım da var internette ya da günde 3-4 saat çalışabilirim, var mı önerisi olan? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum ismi vermek doğru mu bilmiyorum ama 3 harfli çok bilindik webmaster forumu var oraya kayıt olabilirsiniz. Makale, grafik tasarım, copy-paste işler alabilirsiniz en azından günlük 3-5 bir şey cebine girer kardeşim.

Tasarımcı Dayı'nın videolar da kullandığı siteyi tam hatırlamıyorum ama bir kaç şey öğrenip o sitede satış yapabilirsin.

Selam ailem zorla çalışmamı istiyor fakat fiziksel sorunlarım yuzunden çalışmak istemiyorum ev bilgisayarım da var internette ya da günde 3-4 saat çalışabilirim, var mı önerisi olan? Teşekkürler.

Evde gereksiz şeyleri Dolap'ta satıp biraz fon toplayıp daha farklı şeyler yapabilirsin. Ürün alıp kar ile satmak gibi.

Forum ismi vermek doğru mu bilmiyorum ama 3 harfli çok bilindik webmaster forumu var oraya kayıt olabilirsiniz. Makale, grafik tasarım, copy-paste işler alabilirsiniz en azından günlük 3-5 bir şey cebine girer kardeşim.
Koca şirkette 16 yaşında, kalifiye olmayan çocuğun teki gelsin de babamızın hayrına para verelim diye bekliyordu.

Son düzenleme:
Adı tam olarak nedir?

R10 sitesi hocam kaydolmak isterseniz davetiye için mail atıyorsunuz uygun görürlerse dönüş yapıyorlar.

Koç şirkette 16 yaşında, kalifiye olmayan çocuğun teki gelsin de babamızın hayrına para verelim diye bekliyordu.

Koç şirketi derken? Forum sitesinden bahsediyoruz kral gaza gelme.

Yeni konular

Geri
Yukarı