16 yaşında Futbol kulübüne alınır mıyım?

Akamea

Centipat
Makaleler
1
Merhaba, yaşım 16. Eskiden çok top oynardım, biraz geç oldu ama futbol kulübe yazılmak için şimdi karar verdim. İyi top sektiririm, topsuz hızlıyımdır, top kontrolüm var ama fazla tekniğim yok ve koşulu yaparım kola. Asitli içecekleri 1 senedir ağzıma sürmedim, boyum 1.64. Kilom 54, kulübe ilk defa yazılacağım. Sizce beni alırlar mı? (14 gün sonra yazılacağım sizce kendimi nasıl geliştirebiliriz bunu da açıklayabilir misiniz?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaşım 16. eskiden çok top oynardım, biraz geç oldu ama futbol kulübe yazılmak için şimdi karar verdim. İyi top sektiririm, topsuz hızlıyımdır, top kontrolüm var ama fazla tekniğim yok ve koşulu yaparım kola. Asitli içecekleri 1 senedir ağzıma sürmedim, boyum 1.64. kilom 54, kulübe ilk defa yazılacağım. Sizce beni alırlar mı? (14 gün sonra yazılacağım sizce kendimi nasıl geliştirebiliriz bunu da açıklayabilir misiniz?)

Dostum bir tık geç gibi sanki ve şu an U16 amatör ligleri de bitmek üzere futbol kursuna gitme para tuzağı onlar haftada 2 saat antrenman dalga geçer gibi bir iş resmen onun yerine oturduğun şehirdeki amatör kulüplerin kapılarını çalıp deneme antrenmanlarına çıkabilirsin hangi şehirdesin? Hangi ayağını kullanıyorsun? Hangi mevki de oynuyorsun?

Dostum bir tık geç gibi sanki ve şu an U16 amatör ligleri de bitmek üzere futbol kursuna gitme para tuzağı onlar haftada 2 saat antrenman dalga geçer gibi bir iş resmen onun yerine oturduğun şehirdeki amatör kulüplerin kapılarını çalıp deneme antrenmanlarına çıkabilirsin hangi şehirdesin? Hangi ayağını kullanıyorsun? Hangi mevki de oynuyorsun?
İstanbul , sağ ayağımı kullanıyorum + sol ayağımı da kullanabiliyorum ama yeterince sert şutlar çekemiyorum sol ayağımla ortaokul zamanlarımda okul maçlarından da sağ bekte oynuyordum.
Dostum senin demen gibi amatör kulüplerin kapısını çalıp antrenmanlarına çıkayım. Sence ne zaman Koç'un yanına gidip antrenmanlara çıkmak istediğimi belirtmeliyim.

Son düzenleme:
İstanbul, sağ ayağımı kullanıyorum + sol ayağımı da kullanabiliyorum ama yeterince sert şutlar çekemiyorum sol ayağımla ortaokul zamanlarımda okul maçlarından da sağ bekte oynuyordum.

Dostum senin demen gibi amatör kulüplerin kapısını çalıp antrenmanlarına çıkayım. Sence ne zaman koç'un yanına gidip antrenmanlara çıkmak istediğimi belirtmeliyim.

Kanka bak ben 9 yıldır futbol oynuyorum ve şu an antalyaspordayım kendini biraz hazırla ve hazır olduğunda git amatör klüplere ve denen. Amatöre girersen kendini geliştirip güzel bir altyapıya girebilirsin.

İstanbul, sağ ayağımı kullanıyorum + sol ayağımı da kullanabiliyorum ama yeterince sert şutlar çekemiyorum sol ayağımla ortaokul zamanlarımda okul maçlarından da sağ bekte oynuyordum.

Dostum senin demen gibi amatör kulüplerin kapısını çalıp antrenmanlarına çıkayım. Sence ne zaman koç'un yanına gidip antrenmanlara çıkmak istediğimi belirtmeliyim.

Hiç vakit kaybetme hemen şimdi de gençlerbirliği altyapısındayım ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı