16 yaşında komi olunur mu?

İcardiemir99

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben çok PS5 digital Edition almayı hedefliyorum Amazon'da ve Vatan da 5999 TL seneye yazada çalışıp almak istiyorum hedefim bir Cafe'de komilik yapmak fakat yaşım 15,5 16 sizce bu yaşta alırlar mı boyum uzun büyük duruyorum zaten 3 ayda bu hedefe ulaşabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba ben çok PS5 digital Edition almayı hedefliyorum Amazon'da ve Vatan da 5999 TL seneye yazada çalışıp almak istiyorum hedefim bir Cafe'de komilik yapmak fakat yaşım 15,5 16 sizce bu yaşta alırlar mı boyum uzun büyük duruyorum zaten 3 ayda bu hedefe ulaşabilir miyim?
Bu yaşta işletmelerde çalışırsan aylık yüksek miktar maaş alamazsın.

O yaşta derslerine odaklanmazsan, ileride pişman olursun.

767 Lira minimum 'Stajyer' maaşı, sen normal şekilde çalışacaksın Stajyere göre daha çok para alırsın. 3 ayda 4500-5000 TL kazanabileceğini düşünüyorum en az. Komilik genç işçi için hafif meslek olarak mı geçiyor ondan emin değilim.

767 lira minimum 'stajyer' maaşı, sen normal şekilde çalışacaksın stajyere göre daha çok para alırsın. 3 ayda 4500-5000 TL kazanabileceğini düşünüyorum en az. Komilik genç işçi için hafif meslek olarak mı geçiyor ondan emin değilim.

Ailem 3 4K kazan gerisini biz ekleriz diyor ayrıca evet hafif meslekte yukarı arkadaşlar dedikleri içinse derslerim zaten çok iyi biraz da eğlenmek ve boş durmak istemiyorum dershaneyede gidiyorum hafta sonları.

767 Lira minimum 'Stajyer' maaşı, sen normal şekilde çalışacaksın Stajyere göre daha çok para alırsın. 3 ayda 4500-5000 TL kazanabileceğini düşünüyorum en az. Komilik genç işçi için hafif meslek olarak mı geçiyor ondan emin değilim.
Hem okuyup hem çalışan stajyerlere bile 767 verirlerken, neden komicilik yapan çocuğa daha çok versinler?

Yaşın senin düşük ücret almana neden olur. Ama çalış zararı olmaz 9 yaşımdan beri terzilik yapıyorum boş vakitlerimde ders çalışırken dükkana gidip 2 paça yaıp cebine 1 saatte 20 tl girmesi hoş zevk veren bir durum.

Geri
Yukarı