16 yaşında nasıl para kazanabilirim?

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, biraz önce öğrendiğim kadarı ile motor ehliyeti alabiliyor muşum. Kendime güzel bir motor almak için çalışmak istiyorum, sizce nerede çalışabilirim veya nasıl para kazanabilirim? Daha önce web sitesi girişimim olmuştu ve pek tutmadı, hatta trafiği 0'dı. Her işi yapabilirim sanayi gibi ağır şeyler haricinde. Aylık 1000₺ civarı alabilirsem 5 ay civarında alabiliyorum.

Mahallendeki berberlerden tut marketlere kadar herhangi birinde genç çalışan olarak çalışabilirsin. Gidip sorabilirsin çalışmak istediğini belirtebilirsin, samimi olduğun bir esnaf varsa onla da çalışabilirsin. 18 yaş altındaki bir bireyi şirketlerin kabul edeceğini sanmam, stajyer olarak alırlar ama o da size 1000 TL kazandırmaz.

Mahallendeki berberlerden tut marketlere kadar herhangi birinde genç çalışan olarak çalışabilirsin. Gidip sorabilirsin çalışmak istediğini belirtebilirsin, samimi olduğun bir esnaf varsa onla da çalışabilirsin. 18 yaş altındaki bir bireyi şirketlerin kabul edeceğini sanmam, stajyer olarak alırlar ama o da size 1000 TL kazandırmaz.
Sokağa çıkma yasağı yok mu?

Logo yapmayı öğrenebilirsiniz. Güzel para kazandırıyor.

Selam, biraz önce öğrendiğim kadarı ile motor ehliyeti alabiliyor muşum. Kendime güzel bir motor almak için çalışmak istiyorum, sizce nerede çalışabilirim veya nasıl para kazanabilirim? Daha önce web sitesi girişimim olmuştu ve pek tutmadı, hatta trafiği 0'dı. Her işi yapabilirim sanayi gibi ağır şeyler haricinde. Aylık 1000₺ civarı alabilirsem 5 ay civarında alabiliyorum.

Sokağa çıkma yasaklarından sonra yakınınzda iş araştırabilirsiniz.

Sokağa çıkma yasağı yok mu?

Logo yapmayı öğrenebilirsiniz. Güzel para kazandırıyor.

Logo yapmayı biliyorum. Hatta Photoshop'ta profesyonel olduğumu düşünüyorum. Fakat nerede nasıl satacağımı bilmiyorum.
Photoshop yeteneğiniz varsa Instagram sayfası açarak 5 TL gibi bir fiyata attıkları fotoğraflarını editleyebilirsiniz.
Bionlukta yapmanı önermem.
Nasıl tanınabilirim? instagram da fazla kişi geleceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı