16 yaşında nerede çalışılır?

19 yaşındayım. YKS sonra iş başvuruları yaptım hala bulamamış ve umudumu kesmiş bulunmaktayım. İş bulma uygulamalarında 100den fazla başvurum var telefon ile onlarca görüşme yaptım aradım ettim ama bir sonuca varamadım. Çoğu tecrübeli ya da ingilizce şartı koşuyorlar. 4-5 masalı kafeye başvuru yaptım tecrübeli eleman arıyorlarmış :) uzun lafı kısası işin zor ama peşini bırakma hayat bir yerden kapı açar.

19 yaşındayım. YKS sonra iş başvuruları yaptım hala bulamamış ve umudumu kesmiş bulunmaktayım. İş bulma uygulamalarında 100den fazla başvurum var telefon ile onlarca görüşme yaptım aradım ettim ama bir sonuca varamadım. Çoğu tecrübeli ya da ingilizce şartı koşuyorlar. 4-5 masalı kafeye başvuru yaptım tecrübeli eleman arıyorlarmış :) uzun lafı kısası işin zor ama peşini bırakma hayat bir yerden kapı açar.
Sizinle aynı durumdayım. Askerlik yok diye fabrikalara giremiyorum. Onun dışında her yerde başvurum var ama iş yok maalesef.

Sizinle aynı durumdayım. Askerlik yok diye fabrikalara giremiyorum. Onun dışında her yerde başvurum var ama iş yok maalesef.
Hocam en mantıklısı ingilizce geliştirilmek. Başka türlüsü artık çok zor. En başlarda okul zamanı da çalışır aileme destek olurum diyordum artık yazları iş bulursam allah bereket versin.

Düğün fotoğrafçılığı deneyebilirsin. Zaman yönündende uygun hatta hafta içi bile çalışma imkanın var. Genel olarak 19.30dan sonra başlar düğünler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı