16 yaşında nerelerde çalışılır?

Boy atma çağında omurgana ağır yük bindirmemek şartı ile çalışabilirsin. Tanıdık varsa yanında basit işlere bakabilirsin yoksa Lunapark veya oyun kafesi gibi yakın yerler varsa oralara sor bu yaşta başka işler için zor.

Nerede yaşıyorsun. Bulunduğun bölgede mevsimlik bir iş olabilir orada çalışabilirsin.

İstanbul güngören oturuyorum.Aslında geçen yaz düğünlerde çalışıyordum ama genellikle beykoz kadıköy civarında iş oluyordu arada çok yol mesafesi var yakın bir çevrede bulsam iyi olur da yaştan sıkıntı çıkar mı ?
Boy atma çağında omurgana ağır yük bindirmemek şartı ile çalışabilirsin. Tanıdık varsa yanında basit işlere bakabilirsin yoksa lunapark veya oyun kafesi gibi yakın yerler varsa oralara sor bu yaşta başka işler için zor.

Daha önce düğünlerde komilik yaptım bir de tekstilde ortacılık yaptım zorluğa alışkınım. Tekstil artık Afgan Suriyeli doldu yine garson komi tarzı bir iş bulsam hem ortamı güzel hem iş güzel ama bir yandan da para lazım dershaneler 20.000'den başlıyor.

İstanbul güngören oturuyorum. Aslında geçen yaz düğünlerde çalışıyordum ama genellikle beykoz kadıköy civarında iş oluyordu arada çok yol mesafesi var yakın bir çevrede bulsam iyi olur da yaştan sıkıntı çıkar mı?

Daha önce düğünlerde komilik yaptım bir de tekstilde ortacılık yaptım zorluğa alışkınım. Tekstil artık Afgan Suriyeli doldu yine garson komi tarzı bir iş bulsam hem ortamı güzel hem iş güzel ama bir yandan da para lazım dershaneler 20.000'den başlıyor.
Bu sene iyi ki yazılmış. 6 bine final dershanesine yazılmıştım. Şu an 15 binden başlıyor.

İstanbul güngören oturuyorum.Aslında geçen yaz düğünlerde çalışıyordum ama genellikle beykoz kadıköy civarında iş oluyordu arada çok yol mesafesi var yakın bir çevrede bulsam iyi olur da yaştan sıkıntı çıkar mı ?

Okulda derslerini dinleyip, YouTube'daki hocaları tekrar edersen sorun yaşamazsın. Dershane çok önemli bir ihtiyaç değildir. Herkes her dersi yapamaz, önemli olan yapamadığın ders için özel ders alıp eksiğini kapatmak. Böyle düşünmeni tavsiye ederim. Çok iyi eğitim kalitesi yoksa 20.000 gerek yok. Bizim zamanımızda kapattılar hala dershane muhabbetinin olduğunu bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı