16 yaşında para kazanabilmek

Kezzap222

Decapat
Daha fazla  
Selamlar 16 yaşımdayım iş tecrübem sınırlı ancak elimden gelen her şeyi yaparım. 2. dilim ingilizcedir. İş piyasalarına çok hakim değilim. Nasıl işe girebilirim onu bile bilmiyorum diyeyim. Önümdeki 1 yıl içerisinde 10.000 TL kadar para bulmam lazım. Bu pandemi süreci içerisinde var mı aklınıza gelen bir iş? Aylık 1000 TL'ye de okeyim.
Galiba reşit olmadığım için sigorta vs. de olmuyor yanılmıyorsam. En son gidicem torba tutucam sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga benim bi garson abim vardı 30 yaşlarında. Cuma Cumartesi pazar günleri Zengin lüks restorant/kafelerine gidiyordu garsonluğa. Bir gün beni de götürsene yanında komilik yaparım dedim. Akşam-gece arası yani toplam 5-6 saat komilik yaparak günde 90 TL kazanmıştım. Hafta içleri 5 günün 2 sinde falan sanayi, hafta sonu komilik yaptım. 5-6 ay yaptım. Sonra yoruldum, derslere ağırlık verdim. Ama tavsiye ederim. Bu arada 10.000 TL zor kazanırsın, banko iddia kuponu falan bulamadığın sürece.

Selamlar 16 yaşımdayım iş tecrübem sınırlı ancak elimden gelen her şeyi yaparım. 2. dilim İngilizcedir. İş piyasalarına çok hakim değilim. Nasıl işe girebilirim onu bile bilmiyorum diyeyim. Önümdeki 1 yıl içerisinde 10.000 TL kadar para bulmam lazım. Bu pandemi süreci içerisinde var mı aklınıza gelen bir iş? Aylık 1000 TL'ye de okeyim.
Galiba reşit olmadığım için sigorta vs. de olmuyor yanılmıyorsam. En son gidicem torba tutucam sanırım.

Peki ne için 10.000 TL.

Geri
Yukarı