16 yaşında yaz tatilinde çalışacak yer

kadir4414

Centipat
Katılım
19 Temmuz 2022
Mesajlar
35
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Arkadaşlar 16 yaşındayım yaz tatilinde çalışıp PC toplamak istiyorum. Hangi işlerde çalışabilirim ve hangi sistemi alabilirim?
 
Kral hangi sistemi alacağını bilemeyiz. O senin aldığın maaşa göre değişir. Eğer İngilizcen veya farklı bir yabancı dilin iyi ise tercümanlık yapabilirsin.
 
14 yaşındayım bende. Evde kafayı yiyorum çok sıkılıyorum. Yapacak bir şey bulamıyorum. Dışarıya çıksam sıkılıyorum geri geliyorum evde zaten sıkılıyorum 😅. Arkadaşım olarak evimin yakınında sadece 1 tane var o da çalışıyor. Bende okul kapansın sanayilere, restoranlara sormayı düşünüyorum.O kadar evdeyim sıkılıyorum bari çalışayım hem sıkıntım gitsin hem de para kazanıyım. Neden bunu anlattım bilmiyorum ama bence restoranlarda, sanayide, fırınlarda(yorucu oluyormuş) iş var. Okul kapanmadan sor. Okul açılınca çoğu öğrenci yeri kapıyor sana kalmıyor iş.
 
14 yaşındayım bende. Evde kafayı yiyorum çok sıkılıyorum. Yapacak bir şey bulamıyorum. Dışarıya çıksam sıkılıyorum geri geliyorum evde zaten sıkılıyorum 😅. Arkadaşım olarak evimin yakınında sadece 1 tane var o da çalışıyor. Bende okul kapansın sanayilere, restoranlara sormayı düşünüyorum. O kadar evdeyim sıkılıyorum bari çalışayım hem sıkıntım gitsin hem de para kazanıyım. Neden bunu anlattım bilmiyorum ama bence restoranlarda, sanayide, fırınlarda(yorucu oluyormuş) iş var. Okul kapanmadan sor. Okul açılınca çoğu öğrenci yeri kapıyor sana kalmıyor iş.

Sanayi ortamı güzeldir hocam. Eğer iş seni çok yormaz ise gidebilirsin.
 
Geri
Yukarı