160.000 TL'yi geçmeyen otomobil önerisi

starplatinum

Hectopat
Yer
Morioh
Daha fazla  
Meslek
Deniz Bilimci
2.el, dizel otomatik, 150.000 kilometreyi geçmeyen, kaputu, ön çamurlukları boyalı ya da değişmiş olmayan araba önerebilir misiniz?
Benim aklımda şunlar var:
Bir de şehir içi, şehir dışı yakıt tüketimi az ve Sahibinden.com'dan olursa sevinirim.

Volkswagen Antalya servisinde bizim passat da 2.5 hafta yattı ne olduğunu bilmiyorduk Almanya'dan farklı günlerde 2 adet kargo geldiğini öğrendik. Bu kargoların farklı sürelerde gelmesi servis ile alakalı bir durum değildir. Arkadaş bunu kavrayamamış sanırım. Sanayiye gitsen başka arabanın çıkma parçasını uydurur sana 2 günde verir madem ki beklemek zor oluyor sanayi yolu seni bekler o zaman. Sonra da arabama ne oldu diye düşünür durursun. Diyeceğim o ki hiçbir araç servisine kötü diyemezsin. Başkasının arabası ile baş başa kalıp bozuk parçayı ararken başka parça bozmaktan korkan bir ton usta var.
Arabadan anlamadığı her cümlesini okuduğumda anlıyorum. Adam parça beklemeyi servisin kötülüğü olarak adlandırıyor.

Bu araba fiyatına göre iyi midir? Temiz polo. Kusura bakmayın uzun süredir araba piyasasını takip etmediğim için nasıldır bilmiyorum.

İyi gibi fakat konu sahibi Volkswagen golflere de bakabilir. İçine sinmezse seat leon, ibiza bakabilir
Arabadan anlamadığı her cümlesini okuduğumda anlıyorum. Adam parça beklemeyi servisin kötülüğü olarak adlandırıyor.

:D haklısın

Teşekkür ederim hocam.
Araba maalesef kötü ama, 205K km ve 23 küsur bin hasar kaydı. Yani bu araba alınmaz, kaza yaptığı tarihte doların düşük olduğunu varsayarsak ağır kazalar yapmış.

Doğrudur hocam sahibindende küçük bir arama yapıp atmıştım sağ olun.

Mercedes güzel. Fakat bu fiyatlarda 2009 kasa C serisi biraz riskli seçim olabiliyor.
Ekspertiz raporuna baktım. Sağ ön kapı, sol arka ve ön kapı değişen ya da boyalı. Sadece o kısmı yanlış görmüş olabilirim ama bir işlem mevcut. Büyük ihtimalle bu arabaya yandan biri sert bir şekilde çarpmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı