160 TL AK-47 skin önerisi

Eskimiş'e yetiyor hatta 125TL'ye alabilirim eskimişi eskiden kullanıyordum hoşuma gidiyordu bana göre en iyi skinlerden. @DeSeRT_TR komik olan nedir ?
CS:GO gibi ölü bir oyuna , ölü bir yatırım yapmanız 😃 Bedava oldu hileciler çoğaldı oyunda. Oynanmaz.

CS:GO gibi ölü bir oyuna, ölü bir yatırım yapmanız 😃 bedava oldu hileciler çoğaldı oyunda. Oynanmaz.

:D yaşınızın küçük olduğunu düşünüyorum Valorant fanboyluğu mu yoksa? Aktif olarak en az 700 bin çeken bir oyun hile de gelmiyor aylardır karşıma son gelen güncellemeler ile hileler engellendi belki biliyorsunuzdur. Başka konulara verdiğiniz cevaplardan anlaşılıyor zaten :D
ddd.png

Bence o 160 tl ile şöyle yap: 130 a riptide bileti al. 30 ile de simsiyah al. Emin ol o 130 en az 330 felan olacak kasa alıp satarsan. Ben para geldikçe kasaları satıp daha da bilet alıp daha da biletlere harcıyorum parayı bu sene kelebek almayı hedefliyorum geçen sene bıçak eldiven yapmıştım.

Bence o 160 tl ile şöyle yap: 130 a riptide bileti al. 30 ile de simsiyah al. Emin ol o 130 en az 330 felan olacak kasa alıp satarsan. Ben para geldikçe kasaları satıp daha da bilet alıp daha da biletlere harcıyorum parayı bu sene kelebek almayı hedefliyorum geçen sene bıçak eldiven yapmıştım.
Bilet var zaten , şuan ki hesabımdaki para ile başka hesaba bilet aktarabiliyorsam aktarayım.

CS:GO gibi ölü bir oyuna , ölü bir yatırım yapmanız 😃 Bedava oldu hileciler çoğaldı oyunda. Oynanmaz.
Hocam konu ile alakasız şeyler konuşup dağıtmayalım lütfen. 160 TL bandında AK-47 silahı için skin önerisinde bulunmamızı istiyorlar, CS:GO'nun oynanabilirliğini tartışmıyoruz.

Ayrıca burası köy kıraathanesi değil, başka konulara yazdığınız mesajlara baktığımda ben utandım sizin yerinize.
1635369467660.png

Geri
Yukarı