160 TL altı fare tavsiyesi

Bütçe
160
Yazılımı var mıdır? Bende şimdi onu düşünüyorum. Bayağı zaman geçmiş ama umarım görürsün.

Ben de aradım ama bulamadım.
Zaten ışık kontrolünü, DPI kontrolünü Mouse'ın üzerinden yapabiliyorsun.
Tekrar bakacağım yazılımına.

@nazaman Gamepower ve Rampage neyse de Gamenote'e çöp demek ayrı bir kafa olsa gerek. Gamenote Havit firmasının globalde ki ismidir. Aksine çoğu ürününü kendi üreten ve tedarik eden bir firma. Ürettiği çoğu üründe ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip. Arada ürettiği fasonları da var ama kaliteli oluyor fason ürettikleri. Gamepower ve Rampage ile bir tutmak tamamen saçmalık yani.
Yazılımı var mıdır? Ben de şimdi onu düşünüyorum. Baya zaman geçmiş ama umarım görürsün.
Yazılımı var hocam. Ek olarak eğer varsa A101'den Bloody TL80 alabilirsiniz. Yazılımı falan da gayet iyi Bloody'nin.

@nazaman Gamepower ve Rampage neyse de Gamenote'e çöp demek ayrı bir kafa olsa gerek. Gamenote Havit firmasının globalde ki ismidir. Aksine çoğu ürününü kendi üreten ve tedarik eden bir firma. Ürettiği çoğu üründe ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahip. Arada ürettiği fasonları da var ama kaliteli oluyor fason ürettikleri. Gamepower ve Rampage ile bir tutmak tamamen saçmalık yani.

Yazılımı var hocam. Ek olarak eğer varsa A101'den Bloody TL80 alabilirsiniz. Yazılımı falan da gayet iyi Bloody'nin.
Gamenote ile size hayırlı günler dilerim

@nazaman Ben de sana fanboyluk yaptığın firmalar ile iyi günler diliyorum. Bilip bilmeden konuşmakta master yapmışsın. Daha yeni üye olmuş birisini de ciddiye alacak değilim zaten. Açıp araştırmaktan aciz birisine ne anlatsam anlamaz zaten.

Eğer konu hala güncelse, şunları önerebilirim:

(Logitech bütçenin biraz üstünde olsa da güzel bir faredir. Kullanıyorum, memnunum.)

Eğer konu hala güncelse, şunları önerebilirim:

(Logitech bütçenin biraz üstünde olsa da güzel bir faredir. Kullanıyorum, memnunum.)
G203'ün sensörü kötü hocam.

G203'ün sensörü kötü hocam.

Öyledir ancak profesyonel olmayan birinin anlayacağı türden değil. Daha önce yüksek segmentten çeşitli fareler kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım bu fareye geçtiğimde. Bana yetiyor en azından desem daha doğru olur herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı