160 TL klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
160

Baran38

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben sistem topladım fakat klavye mouse ve kulaklığı eski PC'den kalanlarla idare ediyorum. Sistemim şu şekilde:

Zalman Z12 PLUS
16 GB RAM Corsair
RX 570 4 GB
i5 7400
240GB SSD.

Bu sisteme ekipman alacağım. Şu anlık bütçem çok fazla değil, maksimum 160TL. Biliyorum zor bu fiyata fakat durumum böyle. Şu anlık klavye, mouse, kulaklık. Sadece mikrofonu da olacak kulaklıgın. Benim için önemli olan kulaklık. Sağlam olsun, mikrofon net ses alsın versin, kaliteli olsun.

Klavye mekanik olursa iyi olur, eğer klavye ve kulaklık toplanırsa o fiyata sadece sıkıntı olmaz. Fareye çok gerek yok zaten. Şu an şöyle setler buldum, bence iyi. Kulaklıklarda şüphem var sadece.
Polygold Mekanik Hisli Işıklı Oyuncu Klavye Mouse Ve Kulaklık Seti + Bilek Desteği Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu beğendim bayağı.
Rampage Everest Gx-8838 Gaming 3 Lü Klavye Mouse Kulaklık Set Fiyatı, Yorumları - Trendyol ve bunu.

İlla mouse olacak diye bir şart yok, şimdiden teşekkür ederim.

Kulaklık olarak kulak içi öneririm düşük bütçedekilerin çoğu rahat değil.

"FSTORD1X7" kodunu kullanmayı unutmayın. 8 TL daha ucuza geliyor.

160₺'ye mekanik klavye? Şaka mı?

İlk başta bütçeyi yükselt ve şu ikiliyi al.

Ardından 60 70₺'ye bir mouse alırsın yoluna devam edersin.

Turbox TR-K12 Usb Kablolu RGB Işıklı Metal Kasa Bilek Padli Gaming Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri bunu da alabilirsiniz klavye olarak. Herhalde alınabilecek tek ürünü.

160₺'ye mekanik klavye? Şaka mı?

İlk başta bütçeyi yükselt ve şu ikiliyi al.

Ardından 60 70₺'ye bir mouse alırsın yoluna devam edersin.

Turbox TR-K12 Usb Kablolu RGB Işıklı Metal Kasa Bilek Padli Gaming Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri bunu da alabilirsiniz klavye olarak. Herhalde alınabilecek tek ürünü.

Attığınız ilk klavyeyi alacağım teşekkür ederim. Fakat kulaklıkdan şüphem var bir 39 40 TL daha biriktirip Sharkoon rush ER3 alsam dahayi olmazmı.

Kulaklık olarak kulak içi öneririm düşük bütçedekilerin çoğu rahat değil.

Kulak üstü almam gerekiyor klavyeyi alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı